Intel I210-T1

Krátká recenze
Intel I210-T1
Vybráno v hodnocení
6
TopRatings síťové karty
Rozhraní: PCI-E - Rychlost: 1 Gb / s
Zpět k hodnocení
Podíl

Koupit Intel I210-T1

Specifikace Intel I210-T1

Yandex.Market data
Obecná charakteristika
Rozhraní PCI-E
Přenosová rychlost 10/100/1000
Počet konektorů RJ-45 1
Přerušit koordinaci tady je
Podpora rámů Jumbo tady je
Snížení zátěže kontrolního součtu TCP tady je
Segmentace TCP tady je
Podpora OS Windows Server 2008/7, DOS, CE 6/7, Linux RHEL 5.8 / 6.2, Linux SLES 10/11, VMware ESX / ESXi
dodatečně
Život 1095 dní.
Záruční doba 1095 dní.

Názory Intel I210-T1

Yandex.Market data
Hodnocení: 5 z 5
Ivanov.
Výhody: Stabilita. Výkon, vestavěný QOS (velmi pěkný pro domácí použití)
Nevýhody: Cena za šátek od společnosti Intel.
Komentář: Domácí gigabitový Ethernet od ISP. Starý vestavěný realtek vytlačil maximálně 500 megabitů, zatímco jádro CPU se načítalo na polovinu. A nemohl jsem s tím nic dělat. Při příležitosti jsem si na Amazonu koupil klon této šály se stejným čipem za 15 dolarů. Vložil jsem to, nainstaloval jsem ovladač z webu Intel a neznám žal. Rychlost vyskočila na 800 megabitů a přirozeně narazila na přepínač poskytovatele. Mezi počítačem a notebookem s kapesníkem Intel dává více než 950. Zátěž na procentech poklesla. Jsem spokojený. A teď už není potřeba programově omezovat torrenty, pokud chci hrát na webu nebo sledovat video, inteligentní hardware automaticky upřednostňuje provoz.
30. ledna 2017, Petrohrad
Hodnocení: 5 z 5
Maxim P.
Výhody: Nějaká pevnost a spolehlivost. Jen jsem to vložil do slotu a všechno funguje, jak má.
Nevýhody: Nenalezeno
Komentář: Nejsem velkým mistrem v popisu všech druhů síťových technologií, tk. nic moc v předmětu a neznají pojmy. Závěrem je, že mám dobrý počítačový hardware, který jsem si nedávno koupil, a z nějakého důvodu jsem si myslel, že moderní hardware vyřešil problémy s velkým zatížením centrálního procesoru při použití vestavěné síťové karty (což mimochodem je také Intel). Ale ne, nerozhodli jsme se, a v offline hrách se objevuje stahování obsahu z torrentů na pozadí, zpoždění, záškuby a další projevy, které nejsou pro hraní pohodlné. Nemohl jsem to vydržet a rozhodl jsem se koupit tuto síťovou kartu. Vybral jsem to podle principu - „spolehlivá značka“, podpora Windows 10, no, ne nejvyšší cena v rámci cen této značky. V důsledku voleb se tento model pro mě ukázal jako nejsrozumitelnější. Ano, ne levné, ano, schopnosti karty jsou pro mě přehnané, ale rozhodl jsem se (kvůli malému počtu recenzí o tomto modelu) využít šanci a koupit si ji. Vybral jsem původní verzi za plnou cenu a rozhodl jsem se správně - Intel nezklamal. Nyní v offline hrách s „torrenty“ na pozadí vše funguje dobře, nic se nezdržuje, rámy neklesají a veškerou „síťovou“ práci přebírá síťová karta bez načítání procesoru - dostal jsem, co jsem chtěl. Také bych si chtěl všimnout určitého pocitu spolehlivosti a bezchybnosti - vložil jsem to do slotu a vše fungovalo bez tance a tance.
20. března 2018, Moskva

Elektronika

Kancelář

Spotřebiče