TopON TOP-T72

Krátká recenze
TopON TOP-T72
Vybráno v hodnocení
13
TopRatings externí baterie (power banka)
10 000 mAh a více - Nabíjení notebooků - Pro tablety - S rychlým nabíjením - Pro iPhony (iPhone) - Pro telefony (smartphony)
Zpět k hodnocení
Podíl

Kupte si TopON TOP-T72

Specifikace TopON TOP-T72

Yandex.Market data
Obecná charakteristika
Kapacita 18000 mAh (66,60 Wh)
Současné nabíjení dvou zařízení tady je
Nabíjení notebooků tady je
Adaptér do auta tady je
Podpora rychlého nabíjení ano, Qualcomm Quick Charge 2.0
vchod
Konektor kulatý konektor
Napětí 5, 13-20V
Proud 2,1 - 3 A
Výstup
Konektory USBx2, univerzální konektor
Maximální proud na USB 1 2 A.
Maximální proud na USB 2 2.1 A
Podpěra, podpora 12V, 16,50 V, 19 V, 20 V, 24 V
Micro USB adaptér tady je
baterie
Typ Li-Ion
Počet nabíjecích cyklů 500
dodatečně
Ochrana proti zkratu tady je
Ochrana proti přetížení tady je
ochrana proti přehřátí tady je
Indikátor nabíjení tady je
Materiál těla plastický
Rozměry 78x174x21,5 mm
Hmotnost 420 g
Zařízení USB kabel - micro USB; 8 adaptérů pro notebooky; adaptér do auta
dodatečné informace další vstup micro USB

Recenze k TopON TOP-T72

Yandex.Market data
Hodnocení: 4 z 5
Výhody: Hlavní funkce nezpůsobila žádné stížnosti, je to skvělé!
Nevýhody: Ďábel je v detailech. Není fakt, že jiné zařízení nebude mít takové nevýhody. 1. Deklarovaná kapacita 18 A * h (66,6 W * h) je lež, naměřená kapacita nabíjení byla 13,7 A * h (50 W * h), návratnost při napájení notebooku, s přihlédnutím k účinnosti, je přirozeně ještě méně o 20–25% ... Kupující by proto měl vědět, že celkové množství energie při napájení z notebooku nebude vyšší než 40 W * h. 2. Pokud vezmete baterii do oblasti displeje, pak se pouzdro silně ohne, v batohu se může zlomit. Vzhledem k tomu, že je zařízení určeno pro venkovní použití, je to nepřijatelné. 3. Při nabíjení této baterie přes kulatý port může napětí na obou USB = 5,75 V, které neodpovídá specifikaci USB, a obecně může vést k poškození připojených zařízení. Stojí za zmínku, že instrukce malým písmem zakazují současné nabíjení a uvolňování energie, ale jen málo lidí to přečte. 4. Nedostatek možnosti nabíjení ze zařízení během nabíjení je sám o sobě nevýhodou, protože při cestování musíte také nabíjet pomocí USB výstupu. 5. Nabíjení notebooku na kulatý port baterie neobsahuje žádné adaptéry. Co by měl dělat člověk, který není připraven pájet něco, aby si nabil buk? Kupte si další 19V napájecí zdroj nebo nabíjejte půl dne přes USB. 6. Plast (vypnutý!) Zařízení velmi silně páchne, když vstoupíte do místnosti, kde leží, zasáhne nos. Možná to postupem času vybledne ... 7. Neexistuje žádná služba podpory pro dotazy kladené e-mailem. e-mail, po týdnu není odpověď.
Komentář:
13. dubna 2018, Moskva
Hodnocení: 5 z 5
Výhody: Kapacita, dostupnost displeje, široká škála výstupních napětí pro notebooky. Lze umístit do kapsy bundy, stejně velké jako dlaň. Vyzkoušel jsem to na 3 noteboocích (DELL Samsung Asus) - vše se ukázalo být nabité z baterie! -Výborné! Dokonale se spojí s jinými externími bateriemi - a distribuuje a přijímá náboj s ranou.
Nevýhody: Jak již bylo zmíněno, mobilní telefon nabíjí 2,5 W z portu USB1, a ne 5, jako u běžného nabíjení. Druhým mínusem je nedostatek nabíječky v soupravě, jako u notebooku, musíte si hledat nabíjení sami, baterie je dlouhodobě napájena ze vstupu micro USB. Notebook Dell ovsky se nabíjí, pouze když je zapnutý (i když je možné, že se celá věc nachází v Likuxu na notebooku, nevím), zpoplatněné jsou zpětně testované ve všech státech). K notebooku Dell se nedostal ani jeden adaptér, který byl součástí sady, takže jej můžete nabíjet z baterie, ale za přítomnosti „nativní“ nabíječky Dell jste baterii nemohli nabíjet ze sítě.
Komentář: Dojmy jsou obecně vynikající, nabíjí oba telefony a hlavně notebooky, pro které byla baterie skutečně zakoupena. Výše uvedené nevýhody jsou spíše maličkosti.
4. listopadu 2017, Moskva
Hodnocení: 5 z 5
Ekaterina Petrova
Výhody: Kvalita nabíjecích zařízení a přesně různých zařízení
Nevýhody: Dokud jsem to nenašel, velikost není pro kapsu, ale nabíjí notebook i tablet najednou, což vše kompenzuje)
Komentář: Stal se jen mým zachráncem! Koupil jsem si ho před cestou a mám jich tři týdně a vůbec jsem toho nelitoval. Tato malá krabička dokonale nabíjí dva telefony najednou, notebook nebo tablet, no, zkrátka je dost nabíjení všech mých gadgetů a při hledání zásuvek nezažiju věčnou paniku) Doporučuji každému, kdo miluje být dotek a miluje cestování !!!
19. února 2018, Moskva
Hodnocení: 5 z 5
Ilya Ilya
Výhody: Skutečně velká kapacita, velmi rychlé nabíjení notebooku, skvělý vzhled
Nevýhody: Nenašel
Komentář:
5. října 2017, Moskva
Hodnocení: 5 z 5
Výhody: Multifunkční, s displejem, odolný, lze nabíjet přímo ve vozidle.
Nevýhody: Nevejde se do malé dámské tašky, spíše těžké pro dívku
Komentář: Po dlouhou dobu jsem si vybral přenosnou nabíječku pro sebe. Při práci používám dva telefony, notebook, fotoaparát a navíc jsem neustále na cestách. Tento model velmi pomáhá mně i mým kolegům! K dispozici jsou všechny napájecí zástrčky, notebook můžete nabíjet telefonem, a co je nejlepší, nabije se zapalovač cigaret! Velmi doporučuji P.S. Pokud máte děti, vezměte si černé. Koupil jsem si bílou a dítě hned první den vyrobilo kalya-malyu se značkovačem, nyní se neotírá :) + Upustil jsem to, ale tělo ani nepraskalo. Všechny dobré a nabité notebooky!
5. října 2017, Moskva
Hodnocení: 5 z 5
tuhý ventil
Výhody: Dokonale pojme nabití, několikrát nabije notebook i telefon, vše je zdobné
Nevýhody: Samozřejmě to nemůžete dát do kormanu, ale je to kompenzováno objemem náboje.
Komentář:
5. října 2017, Moskva
Hodnocení: 5 z 5
Anastasia Klimova
Výhody: Nabije jakékoli zařízení velmi rychle.
Nevýhody: Ne
Komentář: Tento model se mi opravdu líbí. Poplatek vydrží dlouhou dobu. Skvělá věc. Radím !!!
3. března 2018, Moskva
Hodnocení: 5 z 5
dima chlap
Výhody: Informační displej, systém rychlého nabíjení na jednom z výstupů, schopnost nabíjet tři gadgety najednou, vzhled, kvalita sestavení
Komentář:
5. října 2017
Hodnocení: 5 z 5
Výhody: Výkonný, nabíjí více gadgetů současně. Má funkci rychlého nabíjení. Svůj ultrabook můžete dobít.
Nevýhody: Žádný kabel typu C.
Komentář: Dobrý gadget, koupil jsem sebe a svého přítele jako dárek.
6. října 2017, Moskva
Hodnocení: 5 z 5
Fomichev Alexey
Výhody: Spravedlivá kapacita, vysoká účinnost, podpora rychlého nabíjení, nabíjení jakýchkoli gadgetů, včetně notebooků a dokonce (!) Automobilu, kvalita zpracování, matný povrch.
Nevýhody: Velikost je pouze pro tašku, ale kvůli takové kapacitě ji musíte vydržet.
Komentář: Nečekal jsem, že v naší době existují výrobci, kteří nepřeceňují nominální kapacitu plechovek. Respekt k poctivosti a stálé kvalitě. Již druhé nabíjení od společnosti TopON a podruhé se nezdařilo. Velmi doporučuji nákup.
24. ledna 2018, Moskva

Elektronika

Kancelář

Spotřebiče