Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Krátká recenze
Xiaomi Mi TV 4S 43 T2
Vybráno v hodnocení
5
TopRatings Televizory Xiaomi
Smart TV - úhlopříčka: 43 palců
Zpět k hodnocení
Podíl

Kupte si Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Vlastnosti Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Yandex.Market data
Hlavní charakteristiky
Typ LCD TV
Úhlopříčka 42,5 "(108 cm)
Formát obrazovky 16:9
Řešení 3840x2160
HD rozlišení 4K UHD, HDR
LED (LED) podsvícení tady je
Stereofonní zvuk tady je
Obnovovací frekvence obrazovky 60 Hz
Chytrá televize tady je
Platforma Smart TV Android
Modelový rok 2019
Obrázek
Jas 220 cd / m2
Kontrast 1000:1
Úhel pohledu 178°
Doba odezvy pixelů 8 ms
Progresivní skenování tady je
Příjem signálu
Podpora DVB-T DVB-T MPEG4
Podpora DVB-T2 tady je
Podpora DVB-C DVB-C MPEG4
Zvuk
Akustický výkon 16 W (2x8 W)
Akustický systém dva reproduktory
Prostorový zvuk tady je
Audio dekodéry Dolby Digital, DTS
Multimédia
Podporované formáty MPEG4, HEVC (H.265), JPEG
Rozhraní
Vstupy AV, HDMI x3, USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac
Výstupy optický
Přední / boční konektory HDMI, USB
Verze rozhraní HDMI HDMI 2.0
Podpora CI ano, jeden slot, podpora CI +
Funkce
Podpora 24p True Cinema tady je
RAM 2 GB
Integrovaná paměť 8 GB
dodatečně
Možnost připevnění na zeď tady je
Standard montáže VESA 300 × 300 mm
Rozměry se stojanem (ŠxVxH) 963x613x233 mm
Rozměry bez stojanu (ŠxVxH) 963x559x33 mm
dodatečné informace Russifikované menu

Názory na Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Yandex.Market data
Hodnocení: 5 z 5
Dmitrij Koshevets
Výhody: Jasný obraz, snadné připojení. Android TV 9 je skvělý tablet! 4K videa na Youtube se chystají! Intelektuální věc, které musíte věnovat trochu mozku.
Nevýhody: V režimu SMART neexistuje způsob, jak upravit obraz. V režimu TV je vše normální. Pro dynamické nastavení TV není dostatek tlačítka „Nabídka“. U 24 snímků neexistuje vyhlazování, proto může v dynamických scénách dojít k zamrznutí.
Komentář: Světelné vlysy v dynamických scénách nezabíjejí celkový dojem z tohoto zařízení. Nainstalujte si emulátor Nintendo 64, připojte gamepad - a můžete jít! Hlavní věcí, stejně jako v jakémkoli zařízení Android, je nepřehánět to s instalací programů. A je co instalovat!
11. srpna 2020, Kaliningrad
Hodnocení: 5 z 5
Vladisi
Výhody: skvělý televizor za vaše peníze
Nevýhody: nejsou
Komentář: Radím všem
10. září 2020, Žukovskij
Hodnocení: 5 z 5
Rapan R.
Výhody: Za tuto cenu top. Chytrý android je perfektní. Žádné zpoždění, zamrznutí atd. 2. OS pacth zeď také funguje dobře.
Nevýhody: Na zcela černém pozadí je vidět nízká hustota podsvícení LED, což není patrné při sledování videa atd. V režimu Android OS je nemožné se dostat do videa, zvuku atd. Při použití druhého shellu patchwall však existuje taková příležitost!
Komentář: Kvalita ceny. Super chytrá televize!
25. září 2020, Simferopol
Hodnocení: 4 z 5
Kateřina
Výhody: Pěkný obrázek Šikovný Chromecast
Nevýhody: Zvuk není příliš kvalitní. V ideálním případě si kupte zvukový systém, ale pro vybíravé to udělají rodilí mluvčí. Nejsou zahrnuty žádné úchyty na zeď - je třeba zakoupit samostatně.
Komentář: Pro mě bylo důležité, aby bylo možné vysílat obraz z notebooku do televize bez kabelů. Několik dní jsem si domluvil tanec s tamburínou a snažil se otevřít Miracast a DiWi v televizi.Takže pro ty, kteří jsou jako já - v nádrži: TV na Androidu a podporuje Chromecast. Ty. vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko Broadcast v prohlížeči Chrome na notebooku - a voila! Je však třeba poznamenat, že rychlost Wi-Fi musí být slušná, jinak se přenos zpomalí.
25. září 2020, Jekatěrinburg
Hodnocení: 5 z 5
Dmitry P.
Výhody: hodnota versus příležitost
Nevýhody: za půl roku jsem byl několikrát hloupý, nebylo kritické restartovat
Komentář:
25. srpna 2020, Simferopol
Hodnocení: 4 z 5
jídlo c.
Výhody: poměr ceny a kvality !!! Operační systém je velmi rychlý. Dálkový ovladač je kompaktní. design není špatný, velmi lehký a 4K, zejména z externího zdroje. instalací HDVideobox - zapomenete na všechny kabely, flash disky, stahování atd. Potřebuje pouze Wi-Fi a jídlo. připojený gamepad přes bluetooth - hrajte alespoň androidové hry alespoň v sega, dandy a dokonce i PS1. Připojil jsem přenosnou akustiku s karaoke přes bluetooth - hotové karaoke.
Nevýhody: neexistuje rychlý přístup k nastavení obrazu, musíte neustále cestovat někam daleko (ale tento poplatek je za android a minimalistické dálkové ovládání). Hlasové vyhledávání vrací odpovědi nalezené ve všech aplikacích kromě prohlížeče. - nevyhovující.
Komentář: ve srovnání s LG za 55 000 rublů mohu říci následující. Obraz na lyžích je lepší, je zde více nastavení, 4K vypadá jasněji a krásněji, pohodlí z hlediska ovládání samotné televize, dálkové ovládání s akcelerometrem je věc !!! (ale zvlášť stojí 3500, měl jsem to v sadě). Xiaomi jednoznačně vyhrává z hlediska funkčnosti a ceny.
20. srpna 2020, Perm
Hodnocení: 5 z 5
Pilin Artyom
Výhody: Funkčnost a vlastnosti za cenu (koupeno za 21000r)
Nevýhody: Nativní zvuk je hrozný, ale naštěstí jsem ho okamžitě stáhl do soundbaru na bt
Komentář: Mám to, abych nahradil 10 let starý Samsung, používám televizi jako obrazovku pro filmy a YouTube. Obrázek není o nic horší než na 4k lyžích v roce 2018 z vedlejší místnosti, ale ta inteligentní je mnohonásobně příjemnější. Osobně mi chybí pouze displej portu, jinak je vše v pořádku
23. srpna 2020, Nižnij Novgorod
Hodnocení: 5 z 5
Alexey Romankov
Výhody: Matrix, 4K HDR, vizuálně rychlá odezva. AndroidTV na palubě, WiFi 5ghz. 3 (!) HDMI vstupy, konkurenti mají přinejlepším 2 nebo dokonce 1.
Nevýhody: Pro aktuální náklady je nejlepší volbou. Mega kombajn. Škoda, že nepeče buchty. Zvuk pro ty rozměry, které jsou vyčleněny pro akustiku, není vůbec špatný. Zbytek čínských protějšků to má mnohem horší.
Komentář: Poté, co věrně sloužili 11 let, se LG 37LH5000 vzdal (matice zemřela), rozhodli se, že se to nepokusí opravit, ale koupit nový. S rozpočtem až 25 000 existovaly buď úplně shnilé značky A, pokud jde o schopnosti, nebo takzvaný název vyrobený v Číně. Najednou narazil na zprávy o slevách na televizích od Xiaomi. Ve výsledku jsem ho koupil na Beru.ru. K velké radosti dorazila televize za 3 (!) Dny v Rostově na Donu, i když i ve firemním obchodě slíbila od 4 do 11. Televize dorazila úhledně zabalená v bublině (i když si mohli dát další vrstvu, pokud byli chamtiví) a úplně neporušení (díky DPD, jste skvělí). Příjemně mě také překvapila možnost vybrat si to na úvěr přes Sberbank, přímo „bez opuštění pokladny“ (objednal jsem si to přes aplikaci pro Android, samotný program požadavek předal aplikaci Sberbank a po schválení se vrátil Beru za 3 minuty k dokončení procedury), opravdu se mi nelíbí jít někam, komunikovat se zástupci, kteří si z nějakého důvodu myslí, že jsou chytřejší než vy a vědí lépe, co potřebujete. Jediná věc je, že musíte Mi Box S někam umístit, protože všechno, co dokáže, dělá televizi stejným způsobem bez namáhání.
17. srpna 2020, Rostov na Donu

Elektronika

Kancelář

Spotřebiče