Intel I210-T1

Kratka recenzija
Intel I210-T1
Odabrano u ocjeni
6
Najbolja ocjena mrežne kartice
Sučelja: PCI-E - Brzina: 1 Gbps
Povratak na ocjenu
Udio

Kupite Intel I210-T1

Specifikacije za Intel I210-T1

Podaci Yandex-a
Opće karakteristike
Sučelje PCI-E
Brzina prijenosa 10/100/1000
Broj RJ-45 konektora 1
Prekinuti koordinaciju tamo je
Podrška za Jumbo Frame tamo je
Iskrcaj TCP kontrolne sume tamo je
TCP segmentacija tamo je
Podrška za OS Windows Server 2008/7, DOS, CE 6/7, Linux RHEL 5.8 / 6.2, Linux SLES 10/11, VMware ESX / ESXi
Dodatno
Doživotno 1095 dana.
Jamstveni rok 1095 dana.

Mišljenja s Intela I210-T1

Podaci Yandex-a
Ocjena: 5 od 5
Ivanov.
Prednosti: Stabilnost. Performanse, ugrađeni QOS (vrlo ugodan za kuću)
Mane: Cijena marame od Intela.
Komentar: Kućni gigabitni Ethernet od ISP-a. Stari ugrađeni realtek istisnuo je 500 megabita iz sile, dok je jezgru procesora učitavao na pola. I nisam mogao ništa učiniti po tom pitanju. Tom prilikom kupio sam klon ovog šal s istim čipom na Amazonu za 15 dolara. Umetnuo sam ga, instalirao upravljački program s Intelove web stranice i ne znam tugu. Brzina je skočila na 800 megabita i prirodno je naletjela na prekidač davatelja usluga. Između računala i prijenosnog računala s Intelovim rupčićem daje više od 950. Opterećenje u postotku je opalo. Zadovoljan sam. I sada nema potrebe za programskim rezanjem bujica, ako se želim igrati na webu ili gledati video, pametan hardverski komad automatizira automatski prioritet prometa.
30. siječnja 2017., Sankt Peterburg
Ocjena: 5 od 5
Maksim P.
Prednosti: Neka vrsta čvrstoće i pouzdanosti. Samo sam ga stavio u utor i sve radi kako treba.
Mane: Nije pronađeno
Komentar: Nisam izvrstan majstor u opisivanju svih vrsta mrežnih tehnologija, tk. nema puno u temi i ne znam pojmove. Dno crta je da imam dobar računalni hardver koji sam nedavno kupio i iz nekog razloga smatrao sam da je moderni hardver riješio probleme velikog opterećenja centralnog procesora pri korištenju ugrađene mrežne kartice (koja je, usput rečeno, je također Intel). Ali ne, nismo odlučili, a u offline igrama se pojavljuju pozadinsko preuzimanje sadržaja iz bujica, zaostajanja, trzanje i druge manifestacije koje nisu ugodne za igranje. Nisam se mogao pomiriti s tim i odlučio sam kupiti ovu mrežnu karticu. Odabrao sam ga prema principu - "pouzdana marka", podrška za Windows 10, pa, ne i najvišu cijenu unutar cijena ove marke. Kao rezultat izbora, pokazalo se da mi je ovaj model najrazumljiviji. Da, nije jeftino, da, mogućnosti kartice su mi pretjerane, ali odlučio sam riskirati (zbog malog broja recenzija o ovom modelu) i kupio ga. Odabrao sam originalnu verziju po punoj cijeni i donio ispravnu odluku - Intel nije razočarao. Sada u offline igrama s pozadinskim "bujicama" sve funkcionira dobro, ništa ne zaostaje, okviri ne popuštaju, a sav "mrežni" rad preuzima mrežna kartica, bez učitavanja procesora - dobio sam ono što sam želio. Također želim primijetiti određeni osjećaj pouzdanosti i nesmetanosti - samo sam ga umetnuo u utor i sve je funkcioniralo bez plesa i plesa.
20. ožujka 2018., Moskva

Elektronika

Ured

Uređaji