TopON TOP-T72

Kratka recenzija
TopON TOP-T72
Odabrano u ocjeni
13
Najbolja ocjena vanjske baterije (power bank)
10000 mAh i više - Punjenje prijenosnih računala - Za tablete - S brzim punjenjem - Za iPhone (iPhone) - Za telefone (pametne telefone)
Povratak na ocjenu
Udio

Kupite TopON TOP-T72

TopON TOP-T72 specifikacije

Podaci Yandex-a
Opće karakteristike
Kapacitet 18000 mAh (66,60 Wh)
Istovremeno punjenje dva uređaja tamo je
Punjenje prijenosnih računala tamo je
Auto adapter tamo je
Podrška za brzo punjenje da, Qualcomm Quick Charge 2.0
ulaz
Konektor okrugli konektor
napon 5, 13-20V
Trenutno 2,1 - 3 A
Izlaz
Konektori USBx2, univerzalni konektor
Maksimalna struja na USB 1 2 A
Maksimalna struja na USB 2 2.1 A
Podrška 12V, 16,50V, 19V, 20V, 24V
Mikro USB adapter tamo je
Baterija
Tip Li-Ion
Broj ciklusa punjenja 500
Dodatno
Zaštita od kratkog spoja tamo je
Zaštita od preopterećenja tamo je
zaštita od pregrijavanja tamo je
Indikator punjenja tamo je
Materijal tijela plastika
Dimenzije 78x174x21,5 mm
Težina 420 g
Oprema USB kabel - mikro USB; 8 adaptera za prijenosna računala; adapter za automobil
dodatne informacije dodatni mikro USB ulaz

TopON TOP-T72 recenzije

Podaci Yandex-a
Ocjena: 4 od 5
Prednosti: Glavna funkcionalnost nije izazvala pritužbe, sjajna je!
Mane: Đavao je u detaljima. Nije činjenica da drugi uređaj neće imati takvih nedostataka. 1. Deklarirani kapacitet od 18 A * h (66,6 W * h) je laž, izmjereni kapacitet punjenja bio je 13,7 A * h (50 W * h), povrat pri napajanju prijenosnog računala, uzimajući u obzir učinkovitost, prirodno je još manje za 20-25% ... Sukladno tome, kupac bi trebao znati da ukupna količina energije kada se napaja prijenosnim računalom neće biti veća od 40 W * h. 2. Ako bateriju uzmete u područje zaslona, ​​kućište se jako savija i može se slomiti u ruksaku. S obzirom da je uređaj namijenjen vanjskoj upotrebi, to je neprihvatljivo. 3. Pri punjenju ove baterije kroz okrugli priključak, napon na oba USB-a = 5,75 V, što ne odgovara USB specifikaciji i općenito može dovesti do oštećenja povezanih uređaja. Vrijedno je napomenuti da upute malim slovima zabranjuju istodobno punjenje i oslobađanje energije, ali malo će ljudi to pročitati. 4. Sam po sebi nedostatak mogućnosti punjenja uređaja dok se puni je nedostatak, jer tijekom putovanja punjenje morate uzeti i putem USB izlaza. 5. Uz punjenje prijenosnog računala na okrugli priključak za bateriju nema adaptera. Što bi trebala učiniti osoba koja nije spremna zalemiti nešto za punjenje bukve? Kupite još 19 V napajanja ili punite pola dana putem USB-a. 6. Plastika (isključena!) Uređaja jako smrdi, kad uđete u sobu u kojoj leži, udari u nos. Možda će s vremenom nestati ... 7. Ne postoji služba podrške za pitanja postavljena e-poštom. mail, nakon tjedan dana nema odgovora.
Komentar:
13. travnja 2018., Moskva
Ocjena: 5 od 5
Prednosti: Kapacitet, dostupnost zaslona, ​​širok raspon izlaznih napona za prijenosna računala. Može se staviti u džep jakne, veličine dlana. Isprobao sam na 3 prijenosnika (DELL Samsung Asus) - ispalo je da se sve puni iz baterije! -Odlično! Savršeno se povezuje s ostalim vanjskim baterijama, a punjenje distribuira i prihvaća pucanjem.
Mane: Kao što je već spomenuto, mobitel puni 2,5 W od USB1 priključka, a ne 5 kao kod konvencionalnog punjenja. Drugi minus je nedostatak punjača u kompletu, poput prijenosnog računala, punjenje morate tražiti sami, baterija se dugo napaja iz mikro USB ulaza. Prijenosno računalo Dell ovsky puni se samo kad je uključeno (iako je moguće da je cijela stvar u Likuxu na prijenosnom računalu, ne znam), oni zaostali koje sam testirao u svim državama se naplaćuju). Niti jedan adapter koji je bio uključen u komplet nije došao na prijenosno računalo Dell, kao rezultat toga, možete ga napuniti iz baterije, ali sama baterija iz mreže nije se mogla napuniti "izvornim" Dell punjačem.
Komentar: Dojmovi su općenito izvrsni, puni i telefone i, što je najvažnije, prijenosnike, za koje je zapravo kupljena baterija. Gore navedeni nedostaci prilično su sitnice.
4. studenog 2017., Moskva
Ocjena: 5 od 5
Ekaterina Petrova
Prednosti: Kvaliteta uređaja za punjenje, a upravo različitih uređaja
Mane: Dok ga nisam pronašao, veličina nije za džep, ali odjednom puni i laptop i tablet, što sve nadoknađuje)
Komentar: Postao samo moj spasitelj! Kupio sam ga prije putovanja, a imam ih tri tjedno i uopće nisam požalio. Ova mala kutija savršeno puni dva telefona odjednom, laptop ili tablet, pa, ukratko, punjenja ima dovoljno za sve moje uređaje i ne doživljavam vječnu paniku u potrazi za prodajnim mjestima) Savjetujem svima koji vole biti u dodir i voli putovati !!!
19. veljače 2018., Moskva
Ocjena: 5 od 5
Ilja Ilja
Prednosti: Stvarno velikog kapaciteta, vrlo brzo punjenje prijenosnog računala, cool izgleda
Mane: Nisu pronašli
Komentar:
5. listopada 2017., Moskva
Ocjena: 5 od 5
Prednosti: Višenamjenski, sa zaslonom, izdržljiv, može se puniti izravno u automobilu.
Mane: Ne stane u malu žensku torbu, prilično tešku za djevojku
Komentar: Prilično dugo sam sebi odabrao prijenosni punjač. U poslu koristim dva telefona, laptop, kameru, a uz to sam stalno na putu. Ovaj model puno pomaže meni i mojim kolegama! Tu su svi utikači, laptop možete napuniti telefonom, a što je najhladnije, puni se upaljač! Toplo preporučujem P.S. Ako imate djecu, uzmite crnu. Kupio sam bijelu i već prvog dana dijete je markerom napravilo kalya-malyu, sada se ne trlja :) + Ispustio sam je, ali tijelo nije ni puklo. Svaka čast i napunjena prijenosna računala!
5. listopada 2017., Moskva
Ocjena: 5 od 5
ukočenost.valter
Prednosti: Savršeno drži bateriju, istovremeno je napunio laptop i telefon, nekoliko puta je sve ukrasno
Mane: Naravno, ne možete ga staviti u korman, ali to se nadoknađuje glasnoćom punjenja.
Komentar:
5. listopada 2017., Moskva
Ocjena: 5 od 5
Anastasia Klimova
Prednosti: Puni bilo koji uređaj vrlo brzo.
Mane: Ne
Komentar: Jako mi se sviđa ovaj model. Punjenje traje dugo. Sjajna stvar. Savjetujem !!!
3. ožujka 2018., Moskva
Ocjena: 5 od 5
dima momak
Prednosti: Informativni zaslon, sustav brzog punjenja na jednom od izlaza, mogućnost punjenja tri uređaja odjednom, izgled, kvaliteta izrade
Komentar:
5. listopada 2017
Ocjena: 5 od 5
Prednosti: Moćan, istovremeno puni više uređaja. Ima funkciju brzog punjenja. Možete napuniti svoj ultrabook.
Mane: Nema kabel tipa C.
Komentar: Dobra naprava, kupila sam sebe i svog prijatelja na poklon.
6. listopada 2017., Moskva
Ocjena: 5 od 5
Fomičev Aleksej
Prednosti: Pošten kapacitet, visoka učinkovitost, podrška za brzo punjenje, punjenje svih uređaja, uključujući prijenosna računala i čak (!) Automobil, kvalitetne izrade, mat.
Mane: Veličina je samo za torbu, ali zbog takvog kapaciteta morate je podnijeti.
Komentar: Nisam očekivao da u naše vrijeme postoje proizvođači koji ne precjenjuju nominalni kapacitet limenki. Poštivanje iskrenosti i dosljedne kvalitete. Već drugo punjenje TopON-a i drugi put nije propalo. Toplo preporučujem kupnju.
24. siječnja 2018., Moskva

Elektronika

Ured

Uređaji