Intel I210-T1

Rövid áttekintés
Intel I210-T1
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés hálózati kártyák
Interfészek: PCI-E - Sebesség: 1 Gbps
Vissza az értékeléshez
Ossza meg

Vásároljon Intel I210-T1

Intel I210-T1 specifikációk

Yandex.Piaci adatok
Általános tulajdonságok
Felület PCI-E
Átviteli sebesség 10/100/1000
RJ-45 csatlakozók száma 1
A koordináció megszakítása van
Jumbo Frame támogatás van
TCP ellenőrző összeg kitöltése van
TCP szegmentálás van
OS támogatás Windows Server 2008/7, DOS, CE 6/7, Linux RHEL 5.8 / 6.2, Linux SLES 10/11, VMware ESX / ESXi
Továbbá
Élettartam 1095 nap.
Garanciaidő 1095 nap.

Az Intel I210-T1 véleményei

Yandex.Piaci adatok
Értékelés: 5-ből 5
Ivanov.
Előnyök: Stabilitás. Teljesítmény, beépített QOS (nagyon jó otthon)
Hátrányok: Az Intel fejkendő ára.
Megjegyzés: Otthoni gigabites Ethernet az internetszolgáltatótól. A régi beépített realtek 500 megabitet szorított ki az erőből, miközben a CPU magját felére terhelte. És nem tehettem ellene semmit. Ebből az alkalomból vásároltam egy klont ebből a sálból ugyanazzal a chipkel az Amazon-on 15 dollárért. Helyeztem be, telepítettem az illesztőprogramot az Intel webhelyéről, és nem ismerem a bánatot. A sebesség 800 megabitre ugrott, és természetesen belefutott a szolgáltató kapcsolójába. Az Intel zsebkendőjével ellátott számítógép és laptop között ez meghaladja a 950-et. A százalékos terhelés csökkent. Elégedett vagyok. És most nincs szükség programozatosan csökkenteni a torrenteket, ha az interneten akarok játszani, vagy videót akarok nézni, akkor egy intelligens hardver automatikusan előtérbe helyezi a forgalmat.
2017. január 30, Szentpétervár
Értékelés: 5-ből 5
Maxim P.
Előnyök: Valamiféle szilárdság és megbízhatóság. Csak betettem a nyílásba, és minden úgy működik, ahogy kell.
Hátrányok: Nem található
Megjegyzés: Nem vagyok nagyszerű mester mindenféle hálózati technológia leírásában, tk. nem sokat a témában, és nem ismerik a kifejezéseket. A lényeg az, hogy van egy jó számítógépes hardverem, amelyet nemrég vásároltam, és valamilyen oknál fogva azt gondoltam, hogy a modern hardver megoldja a központi processzor nagy terhelésének problémáit a beépített hálózati kártya használatakor (ami egyébként az Intel is). De nem, nem mi döntöttünk, és az offline játékokban a tartalom háttérzene letöltése a torrentekből, késések, rángatózások és egyéb, a játékmenet szempontjából nem kényelmes megnyilvánulások megjelennek. Nem tudtam kibírni ezt, és úgy döntöttem, hogy megvásárolom ezt a hálózati kártyát. Az elv szerint választottam - "megbízható márka", a Windows 10 támogatása, nos, nem a legmagasabb ár ennek a márkának az árain belül. A választások eredményeként ez a modell bizonyult számomra a legérthetőbbnek. Igen, nem olcsó, igen, a kártya képességei számomra túlzottak, de úgy döntöttem, hogy kockáztatok (a modellről szóló kevés vélemény miatt), és megvettem. Az eredeti verziót választottam teljes áron, és jól döntöttem - az Intel nem okozott csalódást. Az offline játékokban háttér "torrentekkel" minden jól működik, semmi nem késik, a keretek nem süllyednek el, és az összes "hálózati" munkát a hálózati kártya veszi át, a processzor betöltése nélkül - azt kaptam, amit akartam. Szeretnék megjegyezni egy bizonyos megbízhatósági és hibamentességi érzést is - csak beillesztettem a nyílásba, és minden tánc és tánc nélkül működött.
2018. március 20., Moszkva

Elektronika

Hivatal

Készülékek