TopON TOP-T72

Rövid áttekintés
TopON TOP-T72
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés külső akkumulátorok (tápegység)
10000 mAh és nagyobb - Tölthető laptopok - Táblagépekhez - Gyors töltéssel - iPhone készülékekhez (iPhone) - Telefonokhoz (okostelefonok)
Vissza az értékeléshez
Ossza meg

Vásárolja meg a TopON TOP-T72 terméket

TopON TOP-T72 specifikációk

Yandex.Piaci adatok
Általános tulajdonságok
Kapacitás 18000 mAh (66,60 Wh)
Két eszköz egyidejű töltése van
Laptopok töltése van
Autós adapter van
Gyors töltés támogatás igen, Qualcomm Quick Charge 2.0
bejárat
Csatlakozó kerek csatlakozó
Feszültség 5, 13-20V
Jelenlegi 2,1 - 3 A
Kimenet
Csatlakozók USBx2, univerzális csatlakozó
Maximális áram az USB-n 1 2 A
Maximális áram az USB 2-n 2.1 A
Támogatás 12 V, 16,50 V, 19 V, 20 V, 24 V
Mikro USB adapter van
Akkumulátor
Egy típus Li-Ion
Töltési ciklusok száma 500
Továbbá
Rövidzárlat védelem van
Túltöltés elleni védelem van
túlmelegedés elleni védelem van
Töltésjelző van
Test anyaga műanyag
Méretek 78x174x21,5 mm
Súly 420 g
Felszerelés USB kábel - mikro USB; 8 adapter laptopokhoz; autóadapter
további információ további micro USB bemenet

TopON TOP-T72 vélemények

Yandex.Piaci adatok
Értékelés: 4 az 5-ből
Előnyök: A fő funkció nem okozott panaszt, nagyon jó!
Hátrányok: Az ördög a részletekben rejlik. Nem tény, hogy egy másik eszköznek nincsenek ilyen hátrányai. 1. A bejelentett 18 A * h (66,6 W * h) kapacitás hazugság, a mért töltőkapacitás 13,7 A * h (50 W * h) volt, a laptop teljesítményének megtérülése a hatékonyság figyelembevételével természetesen még kevésbé 20-25% -kal ... Ennek megfelelően a vevőnek tudnia kell, hogy a laptop teljes energiája nem haladja meg a 40 W * ht. 2. Ha az akkumulátort a kijelző területére viszi, akkor a tok erősen meghajlik, és eltörhet a hátizsákban. Tekintettel arra, hogy a készüléket kültéri használatra szánják, ez elfogadhatatlan. 3. Ha ezt az akkumulátort egy kerek porton keresztül tölti, a feszültség mindkét USB-n = 5,75 V, amely nem felel meg az USB specifikációjának, és általában a csatlakoztatott eszközök károsodásához vezethet. Érdemes megjegyezni, hogy az apró betűs utasítás tiltja az egyidejű töltést és az energia leadást, de ezt kevesen olvassák el. 4. Önmagában a készülék töltésének lehetőségének hiánya töltés közben hátrány, mivel utazás közben USB-kimenettel is kell tölteni. 5. A kerek akkumulátor portjához nem tartoznak adapterek a laptop töltéséhez. Mit kell tennie annak, aki nem hajlandó forrasztani valamit a bükkje feltöltésére? Vegyen még egy 19 V-os tápegységet, vagy töltsön fél napot USB-n keresztül. 6. A készülék műanyag (le!) Nagyon erősen büdös, amikor belépsz a helyiségbe, ahol fekszik, az orrot üt. Talán idővel elhalványul ... 7. Nincs támogatási szolgáltatás, e-mailben feltett kérdésekre. mail, egy hét múlva nincs válasz.
Megjegyzés:
2018. április 13, Moszkva
Értékelés: 5-ből 5
Előnyök: Kapacitás, a kijelző elérhetősége, a laptopok kimeneti feszültségének széles tartománya. Tenyér nagyságú kabát zsebébe helyezhető. 3 laptopon kipróbáltam (DELL Samsung Asus) - minden kiderült, hogy az akkumulátortól töltötte! -Kiváló! Tökéletesen kapcsolódik más külső akkumulátorokhoz, és durranással elosztja és elfogadja a töltéseket.
Hátrányok: Mint már említettük, a mobiltelefon 2,5 wattot tölt az USB1 portról, és nem 5, mint a hagyományos töltésnél. A második mínusz a töltő hiánya a készletben, mint egy laptop, magának kell utánanéznie a töltésnek, az akkumulátort hosszú ideig táplálja a mikro USB bemenet. A Dell ovsky laptop csak akkor van feltöltve, ha be van kapcsolva (bár elképzelhető, hogy az egész a laptop Likux-jában van, nem tudom), az összes állapotban tesztelt lemaradók töltődnek). Egyetlen adapter sem került a Dell laptopjába, amely a készletben volt, ennek következtében az akkumulátortól töltheti, de az akkumulátort a hálózatról nem töltheti fel egy "natív" Dell töltő jelenlétében.
Megjegyzés: A benyomások általában kiválóak, mindkét telefont, és ami a legfontosabb, laptopokat tölti fel, amelyekhez valójában az akkumulátort vásárolták. A fenti hátrányok inkább apróságok.
2017. november 4, Moszkva
Értékelés: 5-ből 5
Jekatyerina Petrova
Előnyök: A töltőeszközök minősége és pontosan más eszközök
Hátrányok: Amíg nem találtam, a méret nem egy zsebre vonatkozik, de egyszerre tölt be egy laptopot és egy táblagépet is, ami mindent kompenzál)
Megjegyzés: Csak a megváltóm lett! Az út előtt vettem, és heti három van belőlük, és egyáltalán nem bántam meg. Ez a kis doboz tökéletesen feltölti egyszerre két telefont, egy laptopot vagy egy táblagépet. Nos, röviden, minden eszközömhöz elegendő töltés van, és nem tapasztalok örök pánikot az üzletek keresésében.) Mindenkinek azt tanácsolom, aki szeret benne lenni érintés és imád utazni !!!
2018. február 19., Moszkva
Értékelés: 5-ből 5
Ilya Ilya
Előnyök: Igazán nagy kapacitású, nagyon gyorsan töltő laptop, hűvös megjelenés
Hátrányok: Nem találta
Megjegyzés:
2017. október 5., Moszkva
Értékelés: 5-ből 5
Előnyök: Multifunkcionális, kijelzővel, tartós, közvetlenül az autóban tölthető.
Hátrányok: Nem fér bele egy kis női táskába, meglehetősen nehéz egy lány számára
Megjegyzés: Elég sokáig választottam magamnak egy hordozható töltőt. Két telefont használok a munkám során, egy laptopot, egy kamerát, ráadásul folyamatosan úton vagyok. Ez a modell sokat segít nekem és kollégáimnak! Minden csatlakozó megtalálható, töltheti a laptopot a telefonjával, és ami a legmenőbb, van egy szivargyújtó töltés! Nagyon ajánlom a P.S. Ha gyermekei vannak, vegye be a feketét. Vettem egy fehéret, és a gyermek az első napon készített egy kalya-malya-t egy jelölővel, most nem dörzsöli le :) + leejtettem, de a test még nem is repedt. Minden jóság és feltöltött laptop!
2017. október 5., Moszkva
Értékelés: 5-ből 5
stif.valter
Előnyök: Tökéletesen bírja a töltést, egyszerre feltölti a laptopot és a telefont, minden alkalommal gyönyörű
Hátrányok: Természetesen nem teheti bele a kormanba, de ezt kompenzálja a töltés mennyisége.
Megjegyzés:
2017. október 5., Moszkva
Értékelés: 5-ből 5
Anastasia Klimova
Előnyök: Bármilyen eszközt nagyon gyorsan tölt.
Hátrányok: nem
Megjegyzés: Nagyon szeretem ezt a modellt. A töltés sokáig tart. Remek dolog. Azt tanácsolom !!!
2018. március 3, Moszkva
Értékelés: 5-ből 5
dima srác
Előnyök: Informatív kijelző, gyors töltési rendszer az egyik kimeneten, három eszköz egyszerre történő feltöltésének képessége, megjelenés, minőség
Megjegyzés:
2017. október 5
Értékelés: 5-ből 5
Előnyök: Erőteljes, egyszerre több modult tölt fel. Gyors töltési funkcióval rendelkezik. Töltheti az ultrakönyvét.
Hátrányok: Nincs C típusú kábel.
Megjegyzés: Jó eszköz, megvettem magamnak és a barátomnak ajándékba.
2017. október 6., Moszkva
Értékelés: 5-ből 5
Fomichev Alekszej
Előnyök: Megfelelő kapacitás, nagy hatékonyság, a gyors töltés támogatása, bármilyen kütyü, beleértve a laptopokat és akár (!) Autót is, minőségi, matt.
Hátrányok: A méret csak a táskára vonatkozik, de egy ilyen kapacitás érdekében el kell viselnie.
Megjegyzés: Nem számítottam rá, hogy napjainkban vannak olyan gyártók, akik nem becsülik túl a dobozok névleges kapacitását. Az őszinteség és az állandó minőség tiszteletben tartása. Már a második töltés a TopON-tól és a második alkalom nem sikerült. Nagyon ajánlom a vásárlást.
2018. január 24, Moszkva

Elektronika

Hivatal

Készülékek