Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Rövid áttekintés
Xiaomi Mi TV 4S 43 T2
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés Xiaomi tévék
Smart TV - Átló: 43 hüvelyk
Vissza az értékeléshez
Ossza meg

Vásároljon Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Jellemzők Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Yandex.Piaci adatok
Fő jellemzők
Egy típus LCD TV
Átlós 42,5 "(108 cm)
Képernyő formátum 16:9
Felbontás 3840x2160
HD felbontás 4K UHD, HDR
LED (LED) háttérvilágítás van
Sztereó hang van
Képernyő frissítési gyakorisága 60 Hz
Okos TV van
Smart TV platform Android
Modellév 2019
Kép
Fényerősség 220 cd / m2
Kontraszt 1000:1
Látószög 178°
Pixel válaszidő 8 ms
Progresszív letapogatás van
Jel vétele
DVB-T támogatás DVB-T MPEG4
DVB-T2 támogatás van
DVB-C támogatás DVB-C MPEG4
Hang
Hangerő 16 W (2x8 W)
Akusztikus rendszer két hangszóró
Térhangzás van
Audio dekóderek Dolby Digital, DTS
Multimédia
Támogatott formátumok MPEG4, HEVC (H.265), JPEG
Interfészek
Bemenetek AV, HDMI x3, USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac
Kimenetek optikai
Elülső / oldalsó csatlakozók HDMI, USB
HDMI interfész verzió HDMI 2.0
CI támogatás igen, egy slot, CI + támogatás
Funkciók
24p True Cinema támogatás van
RAM 2 GB
Beépített memória 8 GB
Továbbá
Falra szerelhető van
VESA rögzítési szabvány 300 × 300 mm
Méretek állvánnyal (SzxMxM) 963x613x233 mm
Méretek állvány nélkül (SzxMxM) 963x559x33 mm
további információ Oroszított menü

A Xiaomi Mi TV 4S 43 T2 véleményei

Yandex.Piaci adatok
Értékelés: 5-ből 5
Dmitrij Koshevets
Előnyök: Világos kép, könnyű csatlakozás. Az Android TV 9 nagyszerű tablet! A YK 4K videói durranással mennek! Egy intellektuális dolog, amihez egy kis agyad kell.
Hátrányok: SMART módban nincs mód a kép beállítására. TV módban minden normális. Nincs elegendő "Menü" gomb a TV dinamikus beállításaihoz. 24 képkocka esetében nincs anti-aliasing, emiatt dinamikus jelenetekben lefagyások fordulhatnak elő.
Megjegyzés: A dinamikus jelenetek fényfrízei nem ölik meg ennek az eszköznek a teljes benyomását. Telepítse a Nintendo 64 emulátort, csatlakoztasson egy játéktáblát - és induljon! A legfontosabb dolog, mint minden androidos eszközben, hogy ne vigyük túlzásba a programok telepítésével. És van mit telepíteni!
2020. augusztus 11., Kalinyingrád
Értékelés: 5-ből 5
Vladis
Előnyök: remek tévékészülék a pénzéért
Hátrányok: ezek nem
Megjegyzés: Mindenkinek tanácsot adok
2020. szeptember 10., Zsukovszkij
Értékelés: 5-ből 5
Rapan R.
Előnyök: Erre az árra. Az intelligens android tökéletes. Nincs késés, fagyás stb. A 2. operációs rendszer pacth-fala szintén jól működik.
Hátrányok: Teljesen fekete háttéren alacsony háttérvilágítású LED-ek láthatók, ami nem figyelhető meg videó nézésekor stb. Android OS módban lehetetlen bekerülni a videóba, a hangba stb. A második patchwall héj használatakor azonban van egy ilyen lehetőség!
Megjegyzés: Árminőség. Szuper okos tv!
2020. szeptember 25., Szimferopol
Értékelés: 4 az 5-ből
Catherine
Előnyök: Jó kép Handy Chromecast
Hátrányok: A hang nem túl jó minőségű. Ideális esetben vásároljon hangrendszert, de a válogatósok számára az anyanyelvi beszélők megteszik. Nincsenek fali tartók - külön kell megvásárolni.
Megjegyzés: Fontos volt számomra, hogy vezetékek nélkül lehetett a képet sugározni a laptopról a TV-re. Pár napig tamburinnal táncoltam, próbáltam megnyitni a Miracast és a DiWi tévében.Tehát azoknak, akik olyanok, mint én - a tartályban: TV az Androidon, és támogatja a Chromecastot. Azok. csak annyit kell tennie, hogy rákattint a Broadcast gombra a laptop böngészőjében - és voila! De meg kell jegyezni, hogy a Wi-Fi sebességének megfelelőnek kell lennie, különben az átvitel lelassul.
2020. szeptember 25., Jekatyerinburg
Értékelés: 5-ből 5
Dmitry P.
Előnyök: érték versus lehetőség
Hátrányok: fél év alatt hülye voltam párszor, nem kritikus volt az újraindítás
Megjegyzés:
2020. augusztus 25., Szimferopol
Értékelés: 4 az 5-ből
étel c.
Előnyök: ár-minőség arány !!! Az operációs rendszer nagyon gyors. A távirányító kompakt. a tervezés nem rossz, nagyon könnyű és 4K, főleg külső forrásból. a HDVideobox telepítésével - megfeledkezik az összes kábelről, flash meghajtóról, letöltésekről stb. Csak Wi-Fi-re és ételre van szüksége. gamepadot csatlakoztatott bluetooth-on keresztül - legalább androidos játékokat játssz legalább sega, dandy és még PS1-ben is. A hordozható akusztikát bluetooth-on keresztül csatlakoztattam karaoke-hoz - kész karaoke-hoz.
Hátrányok: nincs gyors hozzáférés a képbeállításokhoz, állandóan valahová messzire kell menni (de ez a díj androidos és minimalista távirányítót jelent). A hangalapú keresés a böngésző kivételével az összes alkalmazásban megtalálható válaszokat adja vissza. - kényelmetlen.
Megjegyzés: összehasonlítva az LG-vel 55 000 rubelért, a következőket mondhatom. A sílécen jobb a kép, több a beállítás, a 4K tisztábbnak és szebbnek tűnik, kényelem maga a tévé vezérlése szempontjából, a gyorsulásmérővel ellátott távirányító dolog !!! (de külön-külön 3500-ba kerül, nálam volt a készletben). A Xiaomi a funkcionalitás és az ár tekintetében egyértelműen nyer.
2020. augusztus 20., Perm
Értékelés: 5-ből 5
Pilin Artyom
Előnyök: Funkcionalitás és jellemzői annak költségeihez (21000r-ért vásárolt)
Hátrányok: A natív hang szörnyű, szerencsére azonnal levágtam a hangsávra a bt-n
Megjegyzés: Egy 10 éves Samsung helyettesítésére kaptam, a TV-t filmek és YouTube képernyőjeként használom. A kép nem rosszabb, mint egy 4k-s síen 2018-ban a szomszéd szobából, de az okos sokszor kellemesebb. Személy szerint csak a port megjelenítését hiányolom, különben minden rendben van
2020. augusztus 23., Nyizsnyij Novgorod
Értékelés: 5-ből 5
Alekszej Romankov
Előnyök: Matrix, 4K HDR, vizuálisan gyors válasz. AndroidTV a fedélzeten, WiFi 5ghz. 3 (!) HDMI bemenet, a versenytársaknak legfeljebb 2, vagy akár csak 1 van.
Hátrányok: Az aktuális költséghez a legjobb megoldás. Mega kombájn. Kár, hogy nem süt zsemlét. Az akusztikára elkülönített dimenziók hangja egyáltalán nem rossz. A többi kínai társnak ez sokkal rosszabb.
Megjegyzés: Miután hűségesen szolgált 11 évig, az LG 37LH5000 feladta (a mátrix elhalt), úgy döntöttek, hogy nem próbálják megjavítani, hanem újat vásárolnak. A legfeljebb 25 000 költségvetésben a képességek szempontjából vagy teljesen elkorhadt A-márkák voltak, vagy Kínában gyártottak egy ilyen nevet. Hirtelen hírekkel találkozott a Xiaomi tévék kedvezményei. Ennek eredményeként megvettem a Beru.ru oldalon. Nagy örömére a tévé 3 (!) Nap alatt megérkezett Rostov-on-Don-be, bár még a céges üzletben is 4-től 11-ig ígértek. A tévé szépen buborékba csomagolva érkezett (bár rakhattak volna még egy réteget, ha mohók voltak) és teljesen épek (köszönöm DPD, nagyszerűek vagytok). Örömmel lepett meg az a lehetőség is, hogy a Sberbankon keresztül, közvetlenül "a pénztárgép elhagyása nélkül" hitellel vehettem fel (az Android alkalmazáson keresztül rendeltem meg, maga a program továbbította a kérést a Sberbank alkalmazáshoz, és jóváhagyás után visszatért Beru-hoz 3 perc alatt, hogy befejezze az eljárást), nagyon nem szeretek valahova menni, kommunikálni olyan képviselőkkel, akik valamilyen oknál fogva azt gondolják, hogy okosabbak nálad és jobban tudják, mire van szükséged. Az egyetlen dolog, hogy valahova el kell helyezni a Mi Box S-t, mert minden, amit csak tud, ugyanúgy megcsinálja a tévét, erőlködés nélkül.
2020. augusztus 17., Rosztov-on-Don

Elektronika

Hivatal

Készülékek