Intel I210-T1

Krótka recenzja
Intel I210-T1
Wybrany w rankingu
6
Najlepsza ocena karty sieciowe
Interfejsy: PCI-E - Prędkość: 1 Gbps
Powrót do oceny
Dzielić

Kup Intel I210-T1

Specyfikacje Intel I210-T1

Dane Yandex.Market
Charakterystyka ogólna
Berło PCI-E
Szybkość transmisji 10/100/1000
Liczba złączy RJ-45 1
Koordynacja przerwania jest
Obsługa ramek Jumbo jest
Odciążanie sumy kontrolnej TCP jest
Segmentacja TCP jest
Obsługa systemu operacyjnego Windows Server 2008/7, DOS, CE 6/7, Linux RHEL 5.8 / 6.2, Linux SLES 10/11, VMware ESX / ESXi
dodatkowo
Dożywotni 1095 dni.
Okres gwarancji 1095 dni.

Opinie Intel I210-T1

Dane Yandex.Market
Ocena: 5 na 5
Iwanow.
Zalety: Stabilność. Wydajność, wbudowany QOS (bardzo przyjemny w domu)
Niedogodności: Cena chusty firmy Intel.
Komentarz: Domowy gigabit Ethernet od ISP. Stary wbudowany realtek wycisnął 500 megabitów z mocy, jednocześnie ładując rdzeń procesora o połowę. I nic nie mogłem na to poradzić. Przy okazji kupiłem klon tego szalika z tym samym chipem na Amazon za 15 USD. Włożyłem go, zainstalowałem sterownik ze strony Intela i nie znam żalu. Prędkość podskoczyła do 800 megabitów i naturalnie wpadła na przełącznik dostawcy. Między komputerem a laptopem z chusteczką Intela daje to ponad 950. Obciążenie procentowe spadło. Jestem usatysfakcjonowany. A teraz nie ma potrzeby programowego odcinania torrentów, jeśli chcę grać w Internecie lub oglądać wideo, inteligentny sprzęt automatycznie określa priorytety ruchu.
30 stycznia 2017 r., Petersburg
Ocena: 5 na 5
Maxim P.
Zalety: Pewna solidność i niezawodność. Po prostu włożyłem go do gniazda i wszystko działa tak, jak powinno.
Niedogodności: Nie znaleziono
Komentarz: Nie jestem wielkim mistrzem w opisywaniu wszelkiego rodzaju technologii sieciowych, tk. niewiele w temacie i nie znam terminów. Najważniejsze jest to, że mam dobry sprzęt komputerowy, który kupiłem niedawno iz jakiegoś powodu pomyślałem, że nowoczesny sprzęt rozwiązuje problemy dużego obciążenia centralnego procesora podczas korzystania z wbudowanej karty sieciowej (która nawiasem mówiąc, to także Intel). Ale nie, nie zdecydowaliśmy, aw grach offline pojawiają się pobieranie w tle treści z torrentów, lagów, drgań i innych przejawów, które nie są wygodne dla rozgrywki. Nie mogłem się z tym pogodzić i postanowiłem kupić tę kartę sieciową. Wybrałem go zgodnie z zasadą - „niezawodna marka”, wsparcie dla Windows 10, no cóż, nie najwyższa cena w ramach cennika tej marki. W wyniku wyborów ten model okazał się dla mnie najbardziej zrozumiały. Tak, nie tanio, tak, możliwości karty są jak dla mnie wygórowane, ale postanowiłem zaryzykować (ze względu na małą liczbę recenzji o tym modelu) i kupiłem. Wybrałem oryginalną wersję za pełną cenę i podjąłem słuszną decyzję - Intel nie zawiódł. Teraz w grach offline z "torrentami" w tle wszystko działa dobrze, nic się nie opóźnia, ramki nie zapadają się, a całą pracę "sieciową" przejmuje karta sieciowa, bez ładowania procesora - dostałem to, co chciałem. Chcę też zwrócić uwagę na pewne poczucie niezawodności i beztroski - po prostu włożyłem go do slotu i wszystko działało bez tańca i tańca.
20 marca 2018 r., Moskwa

Elektronika

Gabinet

Urządzenia