TopON TOP-T72

Krótka recenzja
TopON TOP-T72
Wybrany w rankingu
13
Najlepsza ocena baterie zewnętrzne (power bank)
10000 mAh i więcej - Ładowanie laptopów - Do tabletów - Z szybkim ładowaniem - Do iPhone'ów (iPhone) - Do telefonów (smartfonów)
Powrót do oceny
Dzielić

Kup TopON TOP-T72

Dane techniczne TopON TOP-T72

Dane Yandex.Market
Charakterystyka ogólna
Pojemność 18000 mAh (66,60 Wh)
Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń jest
Ładowanie laptopów jest
Adapter samochodowy jest
Obsługa szybkiego ładowania tak, Qualcomm Quick Charge 2.0
wejście
Złącze okrągłe złącze
Napięcie 5, 13-20V
obecny 2,1 - 3 A
Wynik
Złącza USBx2, uniwersalne złącze
Maksymalny prąd na USB 1 2 A
Maksymalny prąd na USB 2 2.1 A
Wsparcie 12 V, 16,50 V, 19 V, 20 V, 24 V.
Adapter micro USB jest
Bateria
Typ Li-Ion
Liczba cykli ładowania 500
dodatkowo
Zabezpieczenie przed zwarciem jest
Ochrona przed przeładowaniem jest
ochrona przed przegrzaniem jest
Wskaźnik ładowania jest
Materiał korpusu Plastikowy
Wymiary 78x174x21,5 mm
Waga 420 g
Ekwipunek Kabel USB - micro USB; 8 adapterów do laptopów; adapter samochodowy
Dodatkowe informacje dodatkowe wejście micro USB

Opinie o TopON TOP-T72

Dane Yandex.Market
Ocena: 4 na 5
Zalety: Główna funkcjonalność nie powodowała żadnych reklamacji, jest super!
Niedogodności: Diabeł tkwi w szczegółach. Nie jest faktem, że inne urządzenie nie będzie miało takich wad. 1. Deklarowana wydajność 18 A * h (66,6 W * h) to kłamstwo, zmierzona pojemność ładowania wyniosła 13,7 A * h (50 W * h), zwrot przy zasilaniu laptopa, biorąc pod uwagę wydajność, jest oczywiście jeszcze mniej o 20-25% ... W związku z tym kupujący powinien wiedzieć, że całkowita ilość energii przy zasilaniu z laptopa wyniesie nie więcej niż 40 W * h. 2. Jeśli weźmiesz baterię w okolice wyświetlacza, wtedy etui mocno się ugnie, może pęknąć w plecaku. Biorąc pod uwagę, że urządzenie jest przeznaczone do użytku na zewnątrz, jest to niedopuszczalne. 3. Podczas ładowania tej baterii przez okrągły port, napięcie na obu USB = 5,75 V, co nie odpowiada specyfikacji USB i generalnie może prowadzić do uszkodzenia podłączonych urządzeń. Warto zauważyć, że instrukcja napisana drobnym drukiem zabrania jednoczesnego ładowania i uwalniania energii, ale niewiele osób to przeczyta. 4. Sam w sobie brak możliwości ładowania z urządzenia w trakcie ładowania jest wadą, gdyż w podróży trzeba się też zabrać do ładowania z wyjściem USB. 5. W zestawie z ładowaniem laptopa do okrągłego portu baterii nie ma żadnych adapterów. Co powinna zrobić osoba, która nie jest gotowa do lutowania czegoś do ładowania swojego buku? Kup kolejny zasilacz 19 V lub ładuj pół dnia przez USB. 6. Plastik (off!) Urządzenia śmierdzi bardzo silnie, wchodząc do pomieszczenia, w którym leży, uderza w nos. Może z czasem zniknie ... 7. Nie ma pomocy technicznej w przypadku pytań zadawanych pocztą elektroniczną. mail, po tygodniu brak odpowiedzi.
Komentarz:
13 kwietnia 2018 r., Moskwa
Ocena: 5 na 5
Zalety: Pojemność, dostępność wyświetlaczy, szeroki zakres napięć wyjściowych dla laptopów. Można umieścić w kieszeni kurtki, wielkości dłoni. Wypróbowałem na 3 laptopach (DELL Samsung Asus) - wszystko okazało się ładowane z akumulatora! -Świetnie! Doskonale łączy się z innymi zewnętrznymi bateriami oraz rozprowadza i przyjmuje ładunek z hukiem.
Niedogodności: Jak już wspomniano, telefon komórkowy pobiera 2,5 W z portu USB1, a nie 5 watów, jak przy konwencjonalnym ładowaniu. Drugi minus to brak ładowarki w zestawie, podobnie jak w laptopie trzeba samemu poszukać ładowania, akumulator zasilany jest na długi czas z wejścia micro USB. Laptop Dell ovsky ładuje się tylko wtedy, gdy jest włączony (choć możliwe, że całość jest w Likuxie na laptopie, nie wiem), te wsteczne, które testowałem we wszystkich stanach są naładowane). Ani jeden adapter dołączony do zestawu nie trafił do laptopa Della, w efekcie można go ładować z akumulatora, ale nie można było naładować akumulatora z sieci w obecności „natywnej” ładowarki Dell.
Komentarz: Wrażenia generalnie znakomite, ładuje zarówno telefony, jak i co najważniejsze laptopy, do których bateria została faktycznie kupiona. Powyższe wady to raczej drobiazgi.
4 listopada 2017 r., Moskwa
Ocena: 5 na 5
Ekaterina Petrova
Zalety: Jakość urządzeń ładujących, a dokładnie różnych urządzeń
Niedogodności: Dopóki go nie znalazłem, rozmiar nie jest na kieszonkę, ale ładuje jednocześnie laptopa i tablet, co rekompensuje wszystko)
Komentarz: Stałem się tylko moim wybawcą! Kupiłem go przed wyjazdem i mam ich trzy tygodniowo i wcale tego nie żałowałem. To małe pudełeczko doskonale ładuje jednocześnie dwa telefony, laptopa czy tablet, cóż, w skrócie wystarczy ładowanie na wszystkie moje gadżety i nie odczuwam wiecznej paniki w poszukiwaniu punktów sprzedaży) Radzę każdemu kto uwielbia być w dotykać i kocha podróżować !!!
19 lutego 2018 r., Moskwa
Ocena: 5 na 5
Ilya Ilya
Zalety: Naprawdę duża pojemność, bardzo szybko ładujący się laptop, fajny wygląd
Niedogodności: Nie znalazłem
Komentarz:
5 października 2017 r., Moskwa
Ocena: 5 na 5
Zalety: Wielofunkcyjny, z wyświetlaczem, trwały, ładowany bezpośrednio w samochodzie.
Niedogodności: Nie mieści się w małej damskiej torebce, raczej ciężkiej jak na dziewczynę
Komentarz: Od dłuższego czasu wybrałem dla siebie przenośną ładowarkę. W pracy używam dwóch telefonów, laptopa, aparatu fotograficznego, a do tego ciągle jestem w drodze. Ten model bardzo pomaga mi i moim kolegom! Są tam wszystkie wtyczki, możesz ładować laptopa telefonem i co najfajniejsze, jest ładowanie zapalniczki! Bardzo polecam P.S. Jeśli masz dzieci, weź czarną. Kupiłem białą i już pierwszego dnia dziecko zrobiło kalya-malya markerem, teraz się nie ściera :) + Upuściłem, ale korpus nawet nie pękł. Cała dobroć i naładowane laptopy!
5 października 2017 r., Moskwa
Ocena: 5 na 5
stif.valter
Zalety: Doskonale trzyma ładunek, ładuje jednocześnie laptopa i telefon kilka razy wszystko jest przyzwoite
Niedogodności: Oczywiście nie możesz włożyć go do kormana, ale jest to kompensowane przez wielkość ładunku.
Komentarz:
5 października 2017 r., Moskwa
Ocena: 5 na 5
Anastasia Klimova
Zalety: Bardzo szybko ładuje dowolne urządzenie.
Niedogodności: Nie
Komentarz: Bardzo podoba mi się ten model. Naładowanie trwa długo. Wspaniała rzecz. Radzę !!!
3 marca 2018 r., Moskwa
Ocena: 5 na 5
facet dima
Zalety: Informacyjny wyświetlacz, system szybkiego ładowania na jednym z wyjść, możliwość ładowania trzech gadżetów jednocześnie, wygląd, jakość wykonania
Komentarz:
5 paź 2017
Ocena: 5 na 5
Zalety: Potężny, ładuje wiele gadżetów jednocześnie. Posiada funkcję szybkiego ładowania. Możesz naładować swojego ultrabooka.
Niedogodności: Bez przewodu typu C.
Komentarz: Dobry gadżet, kupiłam sobie i koleżance w prezencie.
6 października 2017 r., Moskwa
Ocena: 5 na 5
Fomichev Alexey
Zalety: Dobra pojemność, wysoka wydajność, obsługa szybkiego ładowania, ładowanie wszelkich gadżetów, w tym laptopów, a nawet (!) Samochodu, jakość wykonania, matowe wykończenie.
Niedogodności: Rozmiar dotyczy tylko torby, ale ze względu na taką pojemność trzeba to znosić.
Komentarz: Nie spodziewałem się, że w naszych czasach są producenci, którzy nie przeceniają nominalnej pojemności puszek. Szacunek dla uczciwości i stałej jakości. Już drugie ładowanie od TopON i po raz drugi nie zawiodło. Gorąco polecam zakup.
24 stycznia 2018 r., Moskwa

Elektronika

Gabinet

Urządzenia