Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2

Krótka recenzja
Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2
Wybrany w rankingu
5
Najlepsza ocena Telewizory Xiaomi
Smart TV - przekątna: 43 cale
Powrót do oceny
Dzielić

Kup Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Charakterystyka Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Dane Yandex.Market
Główna charakterystyka
Typ telewizor LCD
Przekątna 42,5 "(108 cm)
Format ekranu 16:9
Rozkład 3840x2160
Rozdzielczość HD 4K UHD, HDR
Podświetlenie LED (LED) jest
Dźwięk stereo jest
Częstotliwość odświeżania ekranu 60 Hz
Smart TV jest
Platforma Smart TV Android
Rok modelowy 2019
Obrazek
Jasność 220 cd / m2
Kontrast 1000:1
Kąt widzenia 178°
Czas reakcji piksela 8 ms
Skanowanie progresywne jest
Odbiór sygnału
Obsługa DVB-T DVB-T MPEG4
Obsługa DVB-T2 jest
Obsługa DVB-C DVB-C MPEG4
Dźwięk
Moc dźwięku 16 W (2x8 W)
System akustyczny dwa głośniki
Dźwięk przestrzenny jest
Dekodery audio Dolby Digital, DTS
Multimedia
Obsługiwane formaty MPEG4, HEVC (H.265), JPEG
Interfejsy
Wejścia AV, HDMI x3, USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac
Wyjścia optyczny
Złącza przednie / boczne HDMI, USB
Wersja interfejsu HDMI HDMI 2.0
Wsparcie CI tak, jedno gniazdo, obsługa CI +
Funkcje
Obsługa 24p True Cinema jest
Baran 2 GB
Wbudowana pamięć 8 GB
dodatkowo
Możliwość montażu na ścianie jest
Standard mocowania VESA 300 × 300 mm
Wymiary z podstawą (SxWxG) 963x613x233 mm
Wymiary bez podstawy (SxWxG) 963x559x33 mm
Dodatkowe informacje Rusyfikowane menu

Opinie Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Dane Yandex.Market
Ocena: 5 na 5
Dmitrij Koshevets
Zalety: Jasny obraz, łatwe połączenie. Android TV 9 to świetny tablet! Filmy 4K na Youtube idą z hukiem! Intelektualna rzecz, w którą trzeba włożyć trochę rozumu.
Niedogodności: W trybie SMART nie ma możliwości regulacji obrazu. W trybie TV wszystko jest normalne. Brak wystarczającej liczby przycisku „Menu” do dynamicznych ustawień telewizora. Nie ma antyaliasingu dla 24 klatek, przez co w dynamicznych scenach mogą wystąpić zawieszenia.
Komentarz: Jasne fryzy w dynamicznych scenach nie psują ogólnego wrażenia tego urządzenia. Zainstaluj emulator Nintendo 64, podłącz gamepad - i gotowe! Najważniejsze, jak w każdym urządzeniu z Androidem, nie przesadzaj z instalowaniem programów. I jest coś do zainstalowania!
11 sierpnia 2020, Kaliningrad
Ocena: 5 na 5
Vladis
Zalety: świetny telewizor za swoje pieniądze
Niedogodności: oni nie są
Komentarz: Radzę wszystkim
10 września 2020 r., Żukowski
Ocena: 5 na 5
Rapan R.
Zalety: Za tę cenę top. Inteligentny Android jest doskonały. Bez opóźnień, zawieszeń itp. Druga ściana paktu systemu operacyjnego również działa dobrze.
Niedogodności: Na całkowicie czarnym tle widoczna jest mała gęstość podświetlenia diod LED, czego nie widać podczas oglądania wideo itp. W trybie systemu operacyjnego Android nie można przejść do ustawień wideo, dźwięku itp. Jednak przy korzystaniu z drugiej powłoki patchwall jest taka możliwość!
Komentarz: Jakość ceny. Super inteligentny telewizor!
25 września 2020 r., Symferopol
Ocena: 4 na 5
Katarzyna
Zalety: Ładny obraz Handy Chromecast
Niedogodności: Dźwięk nie jest zbyt dobrej jakości. Najlepiej kupić nagłośnienie, ale dla wybrednych native speakerów wystarczy. W zestawie nie ma uchwytów ściennych - należy je kupić osobno.
Komentarz: Zależało mi na tym, że można było transmitować obraz z laptopa do telewizora bez przewodów. Przez kilka dni układałem taniec z tamburynem, próbując otworzyć Miracast i DiWi w telewizji.Czyli dla tych, którzy są tacy jak ja - w zbiorniku: TV na Androida i obsługuje Chromecasta. Te. wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk Broadcast w przeglądarce Chrome na swoim laptopie - i voila! Należy jednak zauważyć, że prędkość Wi-Fi musi być przyzwoita, w przeciwnym razie transmisja zwolni.
25 września 2020 r., Jekaterynburg
Ocena: 5 na 5
Dmitry P.
Zalety: wartość a okazja
Niedogodności: w ciągu pół roku byłem kilka razy głupi, ponowne uruchomienie nie było krytyczne
Komentarz:
25 sierpnia 2020, Symferopol
Ocena: 4 na 5
jedzenie s.
Zalety: stosunek ceny do jakości !!! System operacyjny jest bardzo szybki. Pilot zdalnego sterowania jest kompaktowy. projekt nie jest zły, bardzo lekki i 4K, szczególnie z zewnętrznego źródła. instalując HDVideobox - zapomnisz o wszystkich przewodach, pendrive'ach, plikach do pobrania itp. Potrzebuje tylko Wi-Fi i jedzenia. podłączyłem gamepada przez bluetooth - graj przynajmniej w gry na Androida przynajmniej w sega, dandy, a nawet PS1. Połączyłem przenośną akustykę z karaoke przez bluetooth - gotowe karaoke.
Niedogodności: nie ma szybkiego dostępu do ustawień obrazu, trzeba cały czas jechać gdzieś daleko (ale ta opłata dotyczy androida i minimalistycznego pilota). Wyszukiwanie głosowe zwraca odpowiedzi znalezione we wszystkich aplikacjach oprócz przeglądarki. - niewygodny.
Komentarz: porównując z LG za 55 000 rubli, mogę powiedzieć, co następuje. Obraz na nartach jest lepszy, jest więcej ustawień, 4K wygląda wyraźniej i piękniej, sam telewizor jest wygodny w sterowaniu, pilot z akcelerometrem to rzecz !!! (ale osobno kosztuje 3500, miałem go w zestawie). Pod względem funkcjonalności i ceny Xiaomi wygrywa jednoznacznie.
20 sierpnia 2020 r., Perm
Ocena: 5 na 5
Pilin Artem
Zalety: Funkcjonalność i właściwości jak na swój koszt (zakupiony za 21000r)
Niedogodności: Natywny dźwięk jest okropny, na szczęście od razu wyciąłem go na soundbar na bt
Komentarz: Dostałem go do wymiany 10-letniego Samsunga, telewizor używam jako ekran do filmów i YouTube'a. Obraz nie jest gorszy niż na nartach 4k w 2018 roku z sąsiedniego pokoju, ale ten elegancki jest wielokrotnie przyjemniejszy. Osobiście tęsknię tylko za wyświetlaczem portu, poza tym wszystko jest w porządku
23 sierpnia 2020 r., Niżny Nowogród
Ocena: 5 na 5
Alexey Romankov
Zalety: Matryca, 4K HDR, wizualnie szybka reakcja. AndroidTV na pokładzie, WiFi 5 GHz. 3 (!) Wejścia HDMI, konkurenci mają 2 lub nawet 1 w najlepszym przypadku.
Niedogodności: Dla aktualnego kosztu najlepsza opcja. Mega kombajn. Szkoda, że ​​nie piecze bułeczek. Dźwięk dla tych wymiarów, które zostały przeznaczone na akustykę, wcale nie jest zły. Reszta chińskich odpowiedników ma go znacznie gorzej.
Komentarz: Po wiernym służeniu przez 11 lat LG 37LH5000 zrezygnował (matryca zginęła), zdecydowali się nie próbować go naprawiać, tylko kupić nowy. Przy budżecie sięgającym 25 000 istniały albo marki A, które były całkowicie zgniłe pod względem możliwości, albo tak sobie wymyślone w Chinach. Nagle natrafiłem na wiadomości o przecenach w telewizorach od Xiaomi. W rezultacie kupiłem go na Beru.ru. Ku wielkiej radości telewizor dotarł do Rostowa nad Donem w 3 (!) Dni, chociaż nawet w sklepie firmowym obiecali od 4 do 11. Telewizor dotarł zgrabnie zapakowany w bańkę (chociaż mogliby położyć kolejną warstwę, gdyby byli chciwi) i całkowicie nienaruszone (dzięki DPD, jesteś świetny). Byłem również mile zaskoczony możliwością zaciągnięcia go na kredyt w Sbierbanku, bezpośrednio "bez wychodzenia z kasy" (zamówiłem przez aplikację na Androida, sam program przekazał żądanie do aplikacji Sbierbanku, a po zatwierdzeniu wrócił do Beru w 3 minuty, aby zakończyć procedurę), naprawdę nie lubię gdzieś chodzić, komunikować się z przedstawicielami, którzy z jakiegoś powodu uważają, że są mądrzejsi od Ciebie i lepiej wiedzą, czego potrzebujesz. Tyle tylko, że trzeba gdzieś odłożyć Mi Box S, bo wszystko, co potrafi, telewizor robi tak samo bez wysiłku.
17 sierpnia 2020, Rostów nad Donem

Elektronika

Gabinet

Urządzenia