Intel I210-T1

Krátka recenzia
Intel I210-T1
Vybraté v hodnotení
6
TopRatings sieťové karty
Rozhrania: PCI-E - rýchlosť: 1 Gb / s
Späť k hodnoteniu
zdieľam

Kúpte si Intel I210-T1

Špecifikácie Intel I210-T1

Yandex.Market dáta
Všeobecné charakteristiky
Rozhranie PCI-E
Prenosová rýchlosť 10/100/1000
Počet konektorov RJ-45 1
Prerušiť koordináciu tam je
Podpora rámu Jumbo tam je
Zníženie zaťaženia kontrolného súčtu TCP tam je
Segmentácia TCP tam je
Podpora OS Windows Server 2008/7, DOS, CE 6/7, Linux RHEL 5.8 / 6.2, Linux SLES 10/11, VMware ESX / ESXi
Dodatočne
Život 1095 dní.
Záručná doba 1095 dní.

Názory na Intel I210-T1

Yandex.Market dáta
Hodnotenie: 5 z 5
Ivanov.
Výhody: Stabilita. Výkon, vstavaný QOS (veľmi pekný pre domácnosť)
Nevýhody: Cena šatky od Intelu.
Komentár: Domáci gigabitový ethernet od ISP. Starý vstavaný realtek vytlačil zo sily 500 megabitov, zatiaľ čo jadro CPU sa načítal na polovicu. A nemohol som s tým nič robiť. Pri príležitosti som si na Amazone kúpil klon tejto šatky s rovnakým čipom za 15 dolárov. Vložil som ho, nainštaloval som ovládač z webu Intel a neviem smútok. Rýchlosť vyskočila na 800 megabitov a prirodzene narazila na prepínač poskytovateľa. Medzi počítačom a notebookom s vreckovkou spoločnosti Intel dáva viac ako 950. Zaťaženie percenta kleslo. Som spokojný. A teraz už nie je potrebné programovo strihať torrenty, ak chcem hrať na webe alebo pozerať video, inteligentný hardvér automaticky uprednostňuje prenos.
30. januára 2017, Petrohrad
Hodnotenie: 5 z 5
Maxim P.
Výhody: Nejaká pevnosť a spoľahlivosť. Iba som to vložil do slotu a všetko funguje tak, ako má.
Nevýhody: Nenájdené
Komentár: Nie som veľkým majstrom v popisovaní najrôznejších sieťových technológií, tk. nič moc v predmete a neovládam pojmy. Záverom je, že mám dobrý počítačový hardvér, ktorý som si nedávno kúpil, a z nejakého dôvodu som si myslel, že moderný hardvér vyriešil problémy s veľkým zaťažením centrálneho procesora pri použití zabudovanej sieťovej karty (ktorá mimochodom je tiež Intel). Ale nie, nerozhodli sme sa a v offline hrách sa objavuje sťahovanie obsahu z torrentov na pozadí, oneskorenia, šklbanie a ďalšie prejavy, ktoré nie sú pre hranie pohodlné. Toto som nemohol zniesť a rozhodol som sa kúpiť túto sieťovú kartu. Vybral som si to podľa princípu - „spoľahlivá značka“, podpora Windows 10, teda, nie najvyššia cena v rámci ceny tejto značky. Na základe výsledkov volieb sa mi tento model ukázal ako najrozumiteľnejší. Áno, nie lacné, áno, možnosti karty sú pre mňa prehnané, ale rozhodol som sa využiť šancu (kvôli malému počtu recenzií na tento model) a kúpil som si ju. Vybral som si pôvodnú verziu za plnú cenu a rozhodol som sa správne - Intel nesklamal. Teraz v offline hrách s „torrentmi“ na pozadí všetko funguje dobre, nič nezostáva pozadu, rámčeky sa neprepadávajú a všetku „sieťovú“ prácu preberá sieťová karta, bez načítania procesora - dostal som, čo som chcel. Chcem tiež poznamenať určitý pocit spoľahlivosti a chybovosti - iba som ho vložil do slotu a všetko fungovalo bez tanca a tanca.
20. marca 2018, Moskva

Elektronika

Kancelária

Spotrebiče