TopON TOP-T72

Krátka recenzia
TopON TOP-T72
Vybraté v hodnotení
13
TopRatings externé batérie (power banka)
10 000 mAh a viac - Nabíjanie notebookov - Pre tablety - S rýchlym nabíjaním - Pre iPhony (iPhone) - Pre telefóny (smartphony)
Späť k hodnoteniu
zdieľam

Kúpte si TopON TOP-T72

Špecifikácie TopON TOP-T72

Yandex.Market dáta
Všeobecné charakteristiky
Kapacita 18 000 mAh (66,60 Wh)
Súčasné nabíjanie dvoch zariadení tam je
Nabíjanie notebookov tam je
Adaptér do auta tam je
Podpora rýchleho nabíjania áno, Qualcomm Quick Charge 2.0
vchod
Konektor okrúhly konektor
Napätie 5, 13-20V
Aktuálne 2,1 - 3 A
Výkon
Konektory USBx2, univerzálny konektor
Maximálny prúd na USB 1 2 A
Maximálny prúd na USB 2 2,1 A
podpora 12V, 16,50V, 19V, 20V, 24V
Micro USB adaptér tam je
Batéria
Typ Li-Ion
Počet nabíjacích cyklov 500
Dodatočne
Ochrana proti skratu tam je
Ochrana proti preťaženiu tam je
ochrana proti prehriatiu tam je
Indikátor nabíjania tam je
Materiál tela plast
Rozmery 78x174x21,5 mm
Váha 420 g
Vybavenie USB kábel - micro USB; 8 adaptérov pre notebooky; adaptér do auta
Ďalšie informácie ďalší vstup micro USB

Názor TopON TOP-T72

Yandex.Market dáta
Hodnotenie: 4 z 5
Výhody: Hlavná funkcionalita nespôsobila žiadne sťažnosti, je to skvelé!
Nevýhody: Diabol je v detailoch. Nie je to skutočnosť, že iné zariadenie nebude mať také nevýhody. 1. Deklarovaná kapacita 18 A * h (66,6 W * h) je lož, nameraná kapacita nabíjania bola 13,7 A * h (50 W * h), návratnosť pri napájaní notebooku, s prihliadnutím na účinnosť, je prirodzene ešte menej o 20 - 25% ... Podľa toho by mal kupujúci vedieť, že celkové množstvo energie pri napájaní z notebooku nebude väčšie ako 40 W * h. 2. Ak vezmete batériu v oblasti displeja, puzdro sa silno ohne, v batohu sa môže zlomiť. Vzhľadom na to, že zariadenie je určené na vonkajšie použitie, je to neprijateľné. 3. Pri nabíjaní tejto batérie cez okrúhly port môže napätie na oboch USB diskoch = 5,75 V, ktoré nezodpovedá špecifikácii USB, a všeobecne môže viesť k poškodeniu pripojených zariadení. Stojí za zmienku, že pokyny v malom písme zakazujú súčasné nabíjanie a uvoľňovanie energie, ale málokto si to prečíta. 4. Samotná chýbajúca možnosť nabíjania zo zariadenia počas nabíjania je nevýhodou, pretože počas cestovania je potrebné nabíjať aj pomocou USB výstupu. 5. K notebooku s okrúhlym portom na batériu nie sú súčasťou balenia žiadne adaptéry. Čo by mal robiť človek, ktorý nie je pripravený spájkovať niečo, aby si nabil buk? Kúpte si ďalší zdroj 19V alebo nabíjajte pol dňa cez USB. 6. Plast (vypnutý!) Zariadenie veľmi silno páchne, keď vstúpite do miestnosti, kde leží, udrie do nosa. Možno to časom vybledne ... 7. Neexistuje služba podpory pre otázky kladené e-mailom. mail, po týždni už nie je odpoveď.
Komentár:
13. apríla 2018, Moskva
Hodnotenie: 5 z 5
Výhody: Kapacita, dostupnosť displeja, široká škála výstupných napätí pre notebooky. Môže byť vložené do vrecka bundy, rovnako veľké ako dlaň. Vyskúšal som to na 3 notebookoch (DELL Samsung Asus) - všetko sa ukázalo byť nabité z batérie! -Výborné! Dokonale sa spojí s inými externými batériami - a distribuuje a prijíma náboj s ranou.
Nevýhody: Ako už bolo spomenuté, mobilný telefón nabíja z portu USB1 2,5 wattu, a nie 5 ako pri bežnom nabíjaní. Druhým mínusom je nedostatok nabíjačky v súprave, podobne ako v notebooku, nabíjanie si musíte hľadať sami, batéria je dlhodobo napájaná z micro USB vstupu. Notebook Dell ovsky sa nabíja iba vtedy, keď je zapnutý (aj keď je možné, že celá vec je v notebooku Likux, neviem), spoplatnené sú tie spätne testované vo všetkých štátoch). K notebooku Dell sa nedostal ani jeden adaptér, ktorý bol súčasťou súpravy, vďaka čomu ho môžete nabíjať z batérie, ale za prítomnosti „natívnej“ nabíjačky Dell ste batériu nemohli nabíjať zo siete.
Komentár: Dojmy sú všeobecne vynikajúce, nabíja sa tak telefóny, a hlavne notebooky, pre ktoré bola batéria skutočne zakúpená. Vyššie uvedené nevýhody sú skôr maličkosti.
4. novembra 2017, Moskva
Hodnotenie: 5 z 5
Jekaterina Petrova
Výhody: Kvalita nabíjacích zariadení a presne rôznych zariadení
Nevýhody: Kým ho nenájdem, veľkosť nie je pre vrecko, ale nabíja naraz notebook aj tablet, čím sa všetko vyrovná)
Komentár: Stal sa iba mojím záchrancom! Kúpil som si ho pred cestou a mám ich tri týždenne a vôbec som neľutoval. Táto malá skrinka dokonale nabíja dva telefóny naraz, notebook alebo tablet, no skrátka je dosť nabíjania pre všetky moje vychytávky a pri hľadaní zásuviek neprežívam večnú paniku) Radím všetkým, ktorí majú radi byť v dotyk a miluje cestovanie !!!
19. februára 2018, Moskva
Hodnotenie: 5 z 5
Iľja Iľja
Výhody: Skutočne veľká kapacita, veľmi rýchle nabíjanie notebooku, chladný vzhľad
Nevýhody: Nenašiel
Komentár:
5. októbra 2017, Moskva
Hodnotenie: 5 z 5
Výhody: Multifunkčné, s displejom, odolné, je možné nabíjať priamo v aute.
Nevýhody: Nezmestí sa do malej dámskej tašky, pre dievčatá skôr ťažkej
Komentár: Dosť dlho som si pre seba vyberal prenosnú nabíjačku. Pri práci používam dva telefóny, notebook, fotoaparát a navyše som neustále na cestách. Tento model mne a mojim kolegom veľmi pomáha! K dispozícii sú všetky zástrčky, notebook môžete nabíjať telefónom a čo je najlepšie, nabije sa aj zapaľovač! Vrelo odporúčam P.S. Ak máte deti, vezmite si čierne. Kúpil som si bielu a dieťa hneď prvý deň vyrobilo fixkou kalya-malyu, teraz sa nezotiera :) + spadol som, ale telo ani nepraskalo. Všetky dobré a nabité notebooky!
5. októbra 2017, Moskva
Hodnotenie: 5 z 5
stif.valter
Výhody: Dokonale udrží náboj, pričom niekoľkokrát nabije notebook aj telefón. Všetko je zdobené
Nevýhody: Do kormana to samozrejme nemôžete dať, ale je to kompenzované objemom náboja.
Komentár:
5. októbra 2017, Moskva
Hodnotenie: 5 z 5
Anastasia Klimova
Výhody: Nabíja akékoľvek zariadenie veľmi rýchlo.
Nevýhody: č
Komentár: Tento model sa mi veľmi páči. Poplatok vydrží dlho. Skvelá vec. Radím !!!
3. marca 2018, Moskva
Hodnotenie: 5 z 5
dima chlap
Výhody: Informačný displej, systém rýchleho nabíjania na jednom z výstupov, schopnosť nabíjať tri vychytávky naraz, vzhľad, kvalita zostavenia
Komentár:
5. októbra 2017
Hodnotenie: 5 z 5
Výhody: Výkonný a nabíja súčasne niekoľko gadgetov. Má funkciu rýchleho nabíjania. Váš ultrabook môžete nabíjať.
Nevýhody: Žiadny kábel typu C.
Komentár: Dobrú vychytávku, kúpil som seba a svoju kamarátku ako darček.
6. októbra 2017, Moskva
Hodnotenie: 5 z 5
Fomichev Alexey
Výhody: Spravodlivá kapacita, vysoká účinnosť, podpora rýchleho nabíjania, nabíjanie akýchkoľvek pomôcok vrátane notebookov a dokonca (!) Automobilu, kvalita vyhotovenia, matný povrch.
Nevýhody: Veľkosť je iba do tašky, ale kvôli takej kapacite ju musíte vydržať.
Komentár: Nečakal som, že v našej dobe existujú výrobcovia, ktorí nepreceňujú nominálnu kapacitu plechoviek. Úcta k čestnosti a stála kvalita. Už druhé nabitie od spoločnosti TopON a druhýkrát nezlyhalo. Vrelo odporúčam nákup.
24. januára 2018, Moskva

Elektronika

Kancelária

Spotrebiče