Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Krátka recenzia
Xiaomi Mi TV 4S 43 T2
Vybraté v hodnotení
5
TopRatings Televízory Xiaomi
Smart TV - uhlopriečka: 43 palcov
Späť k hodnoteniu
zdieľam

Kúpte si Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Charakteristiky Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Yandex.Market dáta
Hlavné charakteristiky
Typ LCD TV
Diagonálne 42,5 "(108 cm)
Formát obrazovky 16:9
Rozhodnutie 3 840 x 2 160
HD rozlíšenie 4K UHD, HDR
LED (LED) podsvietenie tam je
Stereofónny zvuk tam je
Obnovovacia frekvencia obrazovky 60 Hz
Smart TV tam je
Platforma Smart TV Android
Modelový rok 2019
Obrázok
Jas 220 cd / m2
Kontrast 1000:1
Pozorovací uhol 178°
Čas odozvy pixelov 8 ms
Progresívne skenovanie tam je
Príjem signálu
Podpora DVB-T DVB-T MPEG4
Podpora DVB-T2 tam je
Podpora DVB-C DVB-C MPEG4
Zvuk
Akustický výkon 16 W (2 x 8 W)
Akustický systém dva reproduktory
Zvuk Surround tam je
Audio dekodéry Dolby Digital, DTS
Multimédiá
Podporované formáty MPEG4, HEVC (H.265), JPEG
Rozhrania
Vstupy AV, HDMI x3, USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac
Výstupy optický
Predné / bočné konektory HDMI, USB
Verzia rozhrania HDMI HDMI 2.0
Podpora CI áno, jeden slot, podpora CI +
Funkcie
Podpora 24p True Cinema tam je
RAM 2 GB
Vstavaná pamäť 8 GB
Dodatočne
Montáž na stenu tam je
Štandard montáže VESA 300 × 300 mm
Rozmery so stojanom (ŠxVxH) 963x613x233 mm
Rozmery bez stojanu (ŠxVxH) 963x559x33 mm
Ďalšie informácie Russifikované menu

Názory na Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Yandex.Market dáta
Hodnotenie: 5 z 5
Dmitrij Koshevets
Výhody: Jasný obraz, ľahké pripojenie. Android TV 9 je skvelý tablet! 4K videá na Youtube idú s ofinou! Intelektuálna vec, ktorej musíte vložiť trochu mozgu.
Nevýhody: V režime SMART nie je možné nijako upraviť obraz. V televíznom režime je všetko normálne. Pre dynamické nastavenie TV nie je dostatok tlačidla „Menu“. Pre 24 snímok neexistuje vyhladenie. Z tohto dôvodu môže v dynamických scénach dôjsť k zamrznutiu.
Komentár: Svetlé vlysy v dynamických scénach nezabíjajú celkový dojem z tohto zariadenia. Nainštalujte si emulátor Nintendo 64, zapojte gamepad - a môžete ísť! Hlavnou vecou, ​​ako v každom zariadení so systémom Android, je nepreháňať to s inštaláciou programov. A je čo inštalovať!
11. augusta 2020, Kaliningrad
Hodnotenie: 5 z 5
Vladis
Výhody: skvelý televízor za vaše peniaze
Nevýhody: nie sú
Komentár: Radím všetkým
10. septembra 2020, Žukovskij
Hodnotenie: 5 z 5
Rapan R.
Výhody: Za túto cenu top. Inteligentný android je perfektný. Žiadne oneskorenia, zamrznutia atď. Druhá paktová stena OS tiež funguje dobre.
Nevýhody: Na úplne čiernom pozadí je viditeľná nízka hustota LED podsvietenia, čo nie je viditeľné pri sledovaní videa atď. V režime Android OS je nemožné dostať sa do nastavení videa, zvuku atď. Pri použití druhého shellu patchwall však existuje takáto príležitosť!
Komentár: Kvalita ceny. Super inteligentná televízia!
25. september 2020, Simferopol
Hodnotenie: 4 z 5
Katarína
Výhody: Pekný obrázok Šikovný Chromecast
Nevýhody: Zvuk nie je veľmi kvalitný. V ideálnom prípade si kúpte zvukový systém, ale pre náročných natívne reproduktory stačia. Súčasťou balenia nie sú žiadne držiaky na stenu - je potrebné dokúpiť zvlášť.
Komentár: Pre mňa bolo dôležité, že je možné vysielať obraz z notebooku do televízora bez drôtov. Na pár dní som si dohodol tanec s tamburínou a snažil som sa otvoriť Miracast a DiWi v televízii.Takže pre tých, ktorí sú ako ja - v nádrži: TV v systéme Android a podporuje Chromecast. Tých. všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť na tlačidlo Vysielať v prehliadači Chrome na vašom notebooku - a voila! Treba si ale uvedomiť, že rýchlosť Wi-Fi musí byť slušná, inak sa prenos spomalí.
25. septembra 2020, Jekaterinburg
Hodnotenie: 5 z 5
Dmitrij P.
Výhody: hodnota verzus príležitosť
Nevýhody: za pol roka som bol párkrát hlúpy, nebolo rozhodujúce reštartovať počítač
Komentár:
25. augusta 2020, Simferopol
Hodnotenie: 4 z 5
jedlo s.
Výhody: pomer ceny a kvality !!! Operačný systém je veľmi rýchly. Diaľkové ovládanie je kompaktné. dizajn nie je zlý, veľmi ľahký a 4K hlavne z externého zdroja. inštaláciou HDVideobox - zabudnete na všetky káble, flash disky, súbory na stiahnutie atď. Potrebuje iba Wi-Fi a jedlo. pripojený gamepad cez bluetooth - hrajte aspoň androidové hry minimálne v sega, dandy a dokonca aj PS1. Pripojil som prenosnú akustiku s karaoke cez bluetooth - hotové karaoke.
Nevýhody: neexistuje rýchly prístup k nastaveniam obrazu, musíte neustále chodiť niekam ďaleko (tento poplatok je však za android a minimalistické diaľkové ovládanie). Hlasové vyhľadávanie vráti odpovede nájdené vo všetkých aplikáciách okrem prehľadávača. - nepohodlné.
Komentár: v porovnaní s LG za 55 000 rubľov, môžem povedať nasledovné. Obraz na lyži je lepší, je tu viac nastavení, 4K vyzerá jasnejšie a krajšie, samotný televízor je z hľadiska ovládania pohodlný, diaľkové ovládanie s akcelerometrom je vec !!! (ale stojí osobitne 3 500, mal som ho v súprave). Spoločnosť Xiaomi jednoznačne vyhráva z hľadiska funkčnosti a ceny.
20. augusta 2020, Perm
Hodnotenie: 5 z 5
Pilin Artyom
Výhody: Funkčnosť a charakteristika jeho nákladov (kúpené za 21 000 r)
Nevýhody: Natívny zvuk je hrozný, našťastie som ho okamžite prerezal na soundbar na bt
Komentár: Dostal som ho, aby som nahradil 10-ročný Samsung, televízor používam ako obrazovku na filmy a YouTube. Obrázok nie je horší ako na 4 k lyžiach v roku 2018 z vedľajšej miestnosti, ale inteligentná je mnohonásobne príjemnejšia. Mne osobne chýba iba displej portu, inak je všetko ok
23. augusta 2020, Nižný Novgorod
Hodnotenie: 5 z 5
Alexey Romankov
Výhody: Matrix, 4K HDR, vizuálne rýchla odozva. AndroidTV na palube, WiFi 5ghz. 3 (!) HDMI vstupy, konkurenti majú v najlepšom prípade 2 alebo dokonca 1.
Nevýhody: Za súčasné náklady najlepšia voľba. Mega kombajn. Škoda, že nepečie buchty. Zvuk pre tie rozmery, ktoré sú vyčlenené pre akustiku, nie je vôbec zlý. Zvyšok čínskych kolegov to má oveľa horšie.
Komentár: Keď verne slúžili 11 rokov, čo spoločnosť LG 37LH5000 vzdala (matica zomrela), rozhodli sa, že sa to nepokúsia opraviť, ale kúpia si nový. V rozpočte do 25 000 boli buď A-značky, ktoré boli úplne prehnité, čo sa týka schopností, alebo takzvaný čínsky názov. Zrazu narazili na novinky o zľavách na televízory od Xiaomi. Vo výsledku som ho kúpil na Beru.ru. Na veľkú radosť dorazila televízia o 3 (!) Dni v Rostove na Done, hoci aj do podnikovej predajne sľubovali od 4. do 11. Televízia dorazila úhľadne zabalená v bubline (aj keď mohli dať ďalšiu vrstvu, ak boli chamtiví) a úplne neporušení (vďaka DPD, ste skvelí). Príjemne ma prekvapila aj možnosť vziať si ho na úver cez Sberbank, priamo „bez opustenia pokladne“ (objednal som si ho cez aplikáciu pre Android, samotný program preposlal požiadavku do aplikácie Sberbank a po schválení sa vrátil do Beru za 3 minúty na dokončenie procedúry), naozaj sa mi nepáči niekam ísť, komunikovať so zástupcami, ktorí si z nejakého dôvodu myslia, že sú inteligentnejší ako vy a vedia lepšie, čo potrebujete. Jediná vec je, že Mi Box S musíte niekam umiestniť, pretože všetko, čo dokáže, robí televízor rovnako bez toho, aby ste sa namáhali.
17. augusta 2020, Rostov na Done

Elektronika

Kancelária

Spotrebiče