Интел И210-Т1

Кратак преглед
Интел И210-Т1
Одабрано у рејтингу
6
Најбоља оцена мрежне картице
Интерфејси: ПЦИ-Е - Брзина: 1 Гбпс
Повратак на оцену
Објави

Купите Интел И210-Т1

Спецификације за Интел И210-Т1

Иандек.Маркет подаци
Опште карактеристике
Интерфејс ПЦИ-Е
Број бауда 10/100/1000
Број РЈ-45 конектора 1
Координација прекида постоји
Подршка за Јумбо Фраме постоји
Преоптерећење ТЦП контролне суме постоји
ТЦП сегментација постоји
Подршка за ОС Виндовс Сервер 2008/7, ДОС, ЦЕ 6/7, Линук РХЕЛ 5.8 / 6.2, Линук СЛЕС 10/11, ВМваре ЕСКС / ЕСКСи
Додатно
Животни век 1095 дана.
Гарантни период 1095 дана.

Мишљења са Интел И210-Т1

Иандек.Маркет подаци
Оцена: 5 од 5
Иванов.
Предности: Стабилност. Перформансе, уграђени КОС (врло лепо за кућу)
Мане: Цена мараме од Интела.
Коментар: Кућни гигабитни Етхернет од ИСП-а. Стари уграђени реалтек истиснуо је 500 мегабита из силе, док је ЦПУ језгро учитавао за пола. И нисам могао ништа да учиним поводом тога. Том приликом сам на Амазону купио клон овог шала са истим чипом за 15 долара. Убацио сам га, инсталирао управљачки програм са Интелове веб локације и не знам тугу. Брзина је скочила на 800 мегабита и природно налетела на прекидач добављача. Између рачунара и лаптопа са Интеловом марамицом даје више од 950. Оптерећење у процентима је опало. Ја сам задовољан. И сада нема потребе за програмским резањем бујица, ако желим да се играм на мрежи или гледам видео, паметан комад хардвера аутоматски даје приоритет промету.
30. јануара 2017, Санкт Петербург
Оцена: 5 од 5
Маким П.
Предности: Нека врста чврстоће и поузданости. Само сам га ставио у слот и све функционише како треба.
Мане: Није пронађен
Коментар: Нисам сјајан мајстор у описивању свих врста мрежних технологија, тк. нема пуно у теми и не познају термине. Суштина је да имам добар рачунарски хардвер који сам недавно купио и из неког разлога сам мислио да је савремени хардвер решио проблеме великог оптерећења централног процесора приликом употребе уграђене мрежне картице (која је, успут речено, је такође Интел). Али не, нисмо одлучили и у офлајн играма се појављују позадинско преузимање садржаја из бујица, заостајања, трзање и друге манифестације које нису пријатне за играње. Нисам могао да се помирим са тим и одлучио сам да купим ову мрежну картицу. Одабрао сам га по принципу - „поуздана марка“, подршка за Виндовс 10, па, не и највишу цену у оквиру цена ове марке. Као резултат избора, показало се да је овај модел најразумљивији за мене. Да, није јефтино, да, могућности картице су ми прекомерне, али одлучио сам да ризикујем (због малог броја рецензија о овом моделу) и купио сам га. Одабрао сам оригиналну верзију по пуној цени и донео праву одлуку - Интел није разочарао. Сада у офлајн играма са позадинским „бујицама“ све функционише добро, ништа не заостаје, оквири не попуштају, а сав „мрежни“ рад преузима мрежна картица, без учитавања процесора - добио сам оно што сам желео. Такође желим да приметим одређени осећај поузданости и несметаности - само сам га убацио у слот и све је функционисало без плеса и плеса.
20. марта 2018, Москва

Електроника

Оффице

Апарати