ТопОН ТОП-Т72

Кратак преглед
ТопОН ТОП-Т72
Одабрано у рејтингу
13
Најбоља оцена екстерне батерије (повер банк)
10000 мАх и више - Пуњење преносних рачунара - За таблете - Са брзим пуњењем - За иПхоне (иПхоне) - За телефоне (паметне телефоне)
Повратак на оцену
Објави

Купите ТопОН ТОП-Т72

ТопОН ТОП-Т72 спецификације

Иандек.Маркет подаци
Опште карактеристике
Капацитет 18000 мАх (66,60 Вх)
Истовремено пуњење два уређаја постоји
Пуњење преносних рачунара постоји
Ауто адаптер постоји
Подршка за брзо пуњење да, Куалцомм Куицк Цхарге 2.0
улаз
Конектор округли конектор
Напон 5, 13-20В
Тренутни 2,1 - 3 А.
Оутпут
Конектори УСБк2, универзални конектор
Максимална струја на УСБ 1 2 А.
Максимална струја на УСБ 2 2.1 А
Подршка 12В, 16.50В, 19В, 20В, 24В
Микро УСБ адаптер постоји
Батерија
Врста Ли-Ион
Број циклуса пуњења 500
Додатно
Заштита од кратког споја постоји
Заштита од преоптерећења постоји
заштита од прегревања постоји
Индикатор пуњења постоји
Материјал тела пластика
Димензије 78к174к21,5 мм
Тежина 420 г
Опрема УСБ кабл - микро УСБ; 8 адаптера за преносне рачунаре; адаптер за аутомобил
Додатне Информације додатни микро УСБ улаз

ТопОН ТОП-Т72 критике

Иандек.Маркет подаци
Оцена: 4 од 5
Предности: Главна функционалност није изазвала никакве притужбе, сјајна је!
Мане: Ђаво је у детаљима. Није чињеница да други уређај неће имати такве недостатке. 1. Декларисани капацитет од 18 А * х (66,6 В * х) је лаж, измерени капацитет пуњења је био 13,7 А * х (50 В * х), поврат при напајању лаптопа, узимајући у обзир ефикасност, природно је још мање за 20-25% ... Сходно томе, купац треба да зна да укупна количина енергије када се напаја преко лаптопа неће бити већа од 40 В * х. 2. Ако узмете батерију у пределу екрана, футрола се јако савија и може се сломити у ранцу. С обзиром да је уређај намењен за употребу на отвореном, то је неприхватљиво. 3. Када пуните ову батерију кроз округли порт, напон на оба УСБ-а = 5,75 В, што не одговара УСБ спецификацији и уопште може довести до оштећења повезаних уређаја. Вреди напоменути да упутство малим словима забрањује истовремено пуњење и ослобађање енергије, али ово ће мало људи прочитати. 4. Сам по себи, недостатак могућности пуњења са уређаја док се пуни је недостатак, јер током путовања такође морате да пуните путем УСБ излаза. 5. У комплету нема адаптера за пуњење лаптопа на округли порт батерије. Шта треба да ради особа која није спремна за лемљење да би напунила своју букву? Купите још једно напајање од 19 В или пуните пола дана путем УСБ-а. 6. Пластика (искључена!) Уређаја јако смрди, када уђете у просторију у којој лежи, удари у нос. Можда ће временом избледети ... 7. Не постоји служба подршке за питања постављена е-поштом. пошта, после недељу дана нема одговора.
Коментар:
13. априла 2018, Москва
Оцена: 5 од 5
Предности: Капацитет, доступност екрана, широк распон излазних напона за преноснике. Може се ставити у џеп јакне величине длана као длан. Испробао сам на 3 преносника (ДЕЛЛ Самсунг Асус) - испоставило се да се све пуни из батерије! -Одлично! Савршено се повезује са другим спољним батеријама - и пуни и пуни пуњење.
Мане: Као што је већ поменуто, мобилни телефон пуни 2,5 В од УСБ1 порта, а не 5 као код конвенционалног пуњења. Други минус је недостатак пуњача у комплету, попут лаптопа, пуњење морате тражити сами, батерија се дуго напаја из микро УСБ улаза. Преносни рачунар Делл овски се пуни само када је укључен (иако је могуће да је цела ствар у Ликук-у на преносном рачунару, не знам), они назадни које сам тестирао у свим државама се наплаћују). Ниједан адаптер који је био укључен у комплет није дошао на Делл-ов преносни рачунар, као резултат тога, можете га напунити из батерије, али нисте могли напунити батерију из мреже у присуству „матичног“ Делл пуњача.
Коментар: Утисци су генерално одлични, пуни оба телефона и, што је најважније, преноснике, за које је заправо купљена батерија. Горе поменути недостаци прилично су ситнице.
4. новембра 2017, Москва
Оцена: 5 од 5
Екатерина Петрова
Предности: Квалитет уређаја за пуњење и тачно различитих уређаја
Мане: Док је нисам пронашао, величина није за џеп, али одједном пуни и лаптоп и таблет, што све надокнађује)
Коментар: Постао само мој спаситељ! Купио сам га пре путовања, а имам их троје недељно и уопште нисам пожалио. Ова мала кутија савршено пуни два телефона одједном, лаптоп или таблет, па, укратко, пуњења има довољно за све моје уређаје и не доживљавам вечиту панику у потрази за продајним местима) Саветујем свима који воле да буду у додирните и волите да путујете !!!
19. фебруара 2018, Москва
Оцена: 5 од 5
Илиа Илиа
Предности: Заиста великог капацитета, лаптоп са врло брзим пуњењем, хладног изгледа
Мане: Нису нашли
Коментар:
5. октобра 2017. године, Москва
Оцена: 5 од 5
Предности: Вишенаменски, са дисплејем, издржљив, може се пунити директно у аутомобилу.
Мане: Не стане у малу женску торбу, прилично тешку за девојку
Коментар: Прилично дуго сам одабрао преносни пуњач за себе. У послу користим два телефона, лаптоп, камеру, а уз то сам стално на путу. Овај модел много помаже мени и мојим колегама! Постоје сви утикачи за напајање, преносни рачунар можете да напуните телефоном и, што је најхладније, постоји пуњење упаљача! Топло препоручујем П.С. Ако имате децу, узмите црну. Купио сам белу и дете је првог дана направило каља-маљу маркером, сада се не трља :) + Испустио сам је, али тело није ни пукло. Сви добри и напуњени преносни рачунари!
5. октобра 2017. године, Москва
Оцена: 5 од 5
стиф.валтер
Предности: Савршено држи батерију, напуни лаптоп и телефон истовремено, неколико пута све је украсно
Мане: Наравно, не можете га ставити у корман, али то се надокнађује јачином пуњења.
Коментар:
5. октобра 2017. године, Москва
Оцена: 5 од 5
Анастасија Климова
Предности: Пуни било који уређај врло брзо.
Мане: не
Коментар: Заиста ми се свиђа овај модел. Пуњење траје дуго. Сјајна ствар. Ја саветујем !!!
3. марта 2018, Москва
Оцена: 5 од 5
дима момак
Предности: Информативни екран, систем брзог пуњења на једном од излаза, могућност пуњења три уређаја одједном, изглед, квалитет израде
Коментар:
5. октобра 2017
Оцена: 5 од 5
Предности: Моћан, пуни више уређаја истовремено. Има функцију брзог пуњења. Можете да напуните свој ултрабоок.
Мане: Нема кабел типа Ц.
Коментар: Добра направа, купила сам себе и пријатеља на поклон.
6. октобра 2017. године, Москва
Оцена: 5 од 5
Фомицхев Алексеј
Предности: Поштен капацитет, висока ефикасност, подршка за брзо пуњење, пуњење било којих уређаја, укључујући преносне рачунаре и чак (!) Аутомобил, квалитет израде, мат завршна обрада.
Мане: Величина је само за торбу, али због таквог капацитета морате је поднети.
Коментар: Нисам очекивао да у наше време постоје произвођачи који не прецењују номинални капацитет лименки. Поштовање искрености и доследног квалитета. Већ друго пуњење ТопОН-а и други пут није успело. Топло препоручујем куповину.
24. јануара 2018, Москва

Електроника

Оффице

Апарати