Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Кратак преглед
Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2
Одабрано у рејтингу
5
Најбоља оцена Ксиаоми телевизори
Смарт ТВ - дијагонала: 43 инча
Повратак на оцену
Објави

Купите Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Карактеристике Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Иандек.Маркет подаци
Главне карактеристике
Врста ЛЦД ТВ
Дијагонално 108 цм (42,5 ")
Формат екрана 16:9
Резолуција 3840к2160
ХД резолуција 4К УХД, ХДР
ЛЕД (ЛЕД) позадинско осветљење постоји
Стерео звук постоји
Стопа освежавања екрана 60 Хз
Смарт ТВ постоји
Смарт ТВ платформа Андроид
Модел година 2019
Слика
Осветљеност 220 цд / м2
Контраст 1000:1
Угао гледања 178°
Време одзива пиксела 8 мс
Прогресивно скенирање постоји
Пријем сигнала
Подршка за ДВБ-Т ДВБ-Т МПЕГ4
Подршка за ДВБ-Т2 постоји
Подршка за ДВБ-Ц ДВБ-Ц МПЕГ4
Звук
Звучна снага 16 В (2к8 В)
Акустични систем два звучника
Сурроунд звук постоји
Аудио декодери Долби Дигитал, ДТС
Мултимедија
Подржани формати МПЕГ4, ХЕВЦ (Х.265), ЈПЕГ
Интерфејси
Улази АВ, ХДМИ к3, УСБ, Етхернет (РЈ-45), Блуетоотх, Ви-Фи 802.11ац
Излази оптички
Предњи / бочни конектори ХДМИ, УСБ
Верзија ХДМИ интерфејса ХДМИ 2.0
ЦИ подршка да, један утор, ЦИ + подршка
Функције
Подршка за 24п Труе Цинема постоји
РАМ 2 ГБ
Уграђена меморија 8 ГБ
Додатно
На зид постоји
ВЕСА стандард за монтирање 300 × 300 мм
Димензије са постољем (ШкВкД) 963к613к233 мм
Димензије без постоља (ШкВкД) 963к559к33 мм
Додатне Информације Русификовани мени

Мишљења Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Иандек.Маркет подаци
Оцена: 5 од 5
Дмитриј Кошевец
Предности: Светла слика, лако повезивање. Андроид ТВ 9 је сјајан таблет! 4К видео снимци на Иоутубеу иду с великим ударом! Интелектуална ствар на коју треба уложити мало мозга.
Мане: У СМАРТ режиму нема начина за подешавање слике. У ТВ режиму је све нормално. Нема довољно дугмета „Мени“ за динамичка подешавања телевизора. Не постоји антиалиасинг за 24 кадра, због тога може доћи до смрзавања у динамичним сценама.
Коментар: Лагани фризови у динамичним сценама не убијају укупан утисак овог уређаја. Инсталирајте Нинтендо 64 емулатор, прикључите гамепад - и крените! Главна ствар, као и на било ком андроид уређају, није претеривање са инсталирањем програма. И има шта да се инсталира!
11. августа 2020, Калињинград
Оцена: 5 од 5
Владис
Предности: одличан телевизор за ваш новац
Мане: нису
Коментар: Саветујем свима
10. септембра 2020, Жуковски
Оцена: 5 од 5
Рапан Р.
Предности: За ову цену врх. Паметан андроид је савршен. Без заостајања, смрзавања итд. Други зид пакта такође добро функционише.
Мане: На потпуно црној позадини видљива је мала густина ЛЕД позадинског осветљења, што није приметно приликом гледања видео записа итд. У андроид ОС режиму немогуће је ући у видео, звук итд. Међутим, када се користи друга љуска патцхвалл-а, постоји таква прилика!
Коментар: Квалитет цена. Супер паметан тв!
25. септембра 2020, Симферопол
Оцена: 4 од 5
Цатхерине
Предности: Добра слика Практичан Цхромецаст
Мане: Звук није доброг квалитета. У идеалном случају, купите звучни систем, али за избирљиве изворне звучнике је довољно. Нису укључени зидни носачи - морате купити засебно.
Коментар: Било ми је важно да је могуће слику са лаптопа емитовати на телевизор без жица. Неколико дана сам договарао плесове уз тамбуру, покушавајући да отворим Мирацаст и ДиВи на ТВ-у.Дакле, за оне који су попут мене - у резервоару: ТВ на Андроиду и подржава Цхромецаст. Они. све што треба да урадите је да кликнете на дугме Броадцаст у Цхроме претраживачу на преносном рачунару - и воила! Али треба напоменути да брзина Ви-Фи-ја мора бити пристојна, иначе се пренос успорава.
25. септембра 2020, Јекатеринбург
Оцена: 5 од 5
Дмитриј П.
Предности: вредност наспрам могућности
Мане: за пола године сам неколико пута био глуп, није било критично поновно покретање
Коментар:
25. августа 2020, Симферопол
Оцена: 4 од 5
храна ц.
Предности: однос цена-квалитет !!! Оперативни систем је врло брз. Даљински управљач је компактан. дизајн није лош, врло лаган и 4К посебно из спољног извора. инсталирањем ХДВидеобок-а - заборављате на све каблове, флеш дискове, преузимања итд. Треба му само Ви-Фи и храна. повезао гамепад преко блуетоотх-а - играјте бар андроид игре барем у сега, денди и чак ПС1. Повезао сам преносну акустику са караокама преко блуетоотх-а - готове караоке.
Мане: нема брзог приступа подешавањима слике, стално морате ићи негде далеко (али ова накнада се односи на андроид и минималистички даљински управљач). Гласовна претрага враћа одговоре пронађене у свим апликацијама, осим у прегледачу. - незгодно.
Коментар: упоређујући са ЛГ-ом за 55.000 рубаља, могу да кажем следеће. Слика на скији је боља, има више подешавања, 4К изгледа јасније и лепше, погодност у погледу управљања самим телевизором, ствар је даљински управљач са акцелерометром !!! (али кошта 3500 одвојено, имао сам га у комплету). Ксиаоми једнозначно побеђује у погледу функционалности и цене.
20. августа 2020, Перм
Оцена: 5 од 5
Пилин Артјом
Предности: Функционалност и карактеристике по цени (купљено за 21000р)
Мане: Изворни звук је ужасан, срећом одмах сам га пресекао на звучну траку на бт-у
Коментар: Добио сам га да замени десетогодишњи Самсунг, телевизор користим као екран за филмове и ИоуТубе. Слика није ништа гора него на 4к скијама у 2018. години из суседне собе, али паметно је много пута пријатније. Мени лично недостаје само приказ порта, иначе је све ок
23. августа 2020, Нижњи Новгород
Оцена: 5 од 5
Алексеј Романков
Предности: Матрица, 4К ХДР, визуелно брз одзив. АндроидТВ на броду, ВиФи 5гхз. 3 (!) ХДМИ улаза, конкуренти имају у најбољем случају 2, или чак само 1.
Мане: За тренутне трошкове, најбоља опција. Мега комбајн. Штета што не пече лепиње. Звук за оне димензије одвојене за акустику уопште није лош. Остали кинески колеге имају много горе.
Коментар: Након верног служења 11 година ЛГ 37ЛХ5000 је одустао (матрица је умрла), одлучили су да не покушавају да је поправе, већ да купе нову. У буџету до 25.000 постојали су или потпуно трули А-брендови у погледу могућности, или тако-тако име произведено у Кини. Изненада су наишле вести о попустима на телевизоре од компаније Ксиаоми. Као резултат тога, купио сам га на Беру.ру. На велику радост, телевизор је стигао за 3 (!) Дана у Ростов на Дону, иако су чак и у продавници предузећа обећали од 4 до 11. Телевизор је стигао уредно упакован у мехур (иако су могли да ставе још један слој ако били су похлепни) и потпуно нетакнути (хвала ДПД, сјајни сте). Такође ме је пријатно изненадила прилика да га узмем на кредит преко Сбербанке, директно „без напуштања касе“ (наручио сам га преко Андроид апликације, сам програм захтев је проследио апликацији Сбербанк, а након одобрења се вратио Беруу за 3 минута да довршим процедуру), стварно не волим некамо да идем, комуницирам са представницима који из неког разлога мисле да су паметнији од вас и да боље знају шта вам треба. Једино што морате да ставите Ми Бок С негде, јер све што може ради телевизор на исти начин без напрезања.
17. августа 2020, Ростов на Дону

Електроника

Оффице

Апарати